Łukasz Szewczyk29.06.2022 (15:27)1 komentarz

Nowa strona radiowej Jedynki

• Ruszyła nowa strona Programu Pierwszego Polskiego Radia, na której dostępne są m. in. słuchowiska, reportaże, koncerty i wiele innych propozycji oferowanych przez radiową Jedynkę
Nowa strona radiowej Jedynki
- Bardzo się cieszymy, że możemy pokazać Jedynkę w nowej szacie. Strona jest bardziej przyjazna, intuicyjna, bogatsza w formie oraz - co najważniejsze - przejrzysta. Bez trudu mogą Państwo odnaleźć interesujące pozycje, wyszukać piosenkę z naszej playlisty, czy zapoznać się z akcjami Programu 1 Polskiego Radia. Mam poczucie, że oferta programowa, którą mamy w Jedynce, znalazła swój odpowiednik w internecie - mówi Marcin Kusy, Dyrektor-Redaktor Naczelny Programu Pierwszego Polskiego Radia.
Nowa strona Programu 1 Polskiego Radia jest bogata w interaktywne moduły, dzięki którym słuchacze mogą na żywo śledzić aktualności i podążać za wydarzeniami na antenie. - Strona została zbudowana w oparciu o nowoczesne technologie front-end. Dzięki ich zastosowaniu udało nam się znacznie poprawić "doświadczenia użytkownika" (user experience), a przede wszystkim szybkość i responsywność witryny - wyjaśnia Krzysztof Kossowski, Zastępca Dyrektora-Redaktora Naczelnego Informacyjnej Agencji Radiowej.

Płynne nawigowanie między zakładkami pozwala użytkownikowi odnieść wrażenie, że całą zawartość może obejrzeć bez ładowania kolejnych podstron. Zmodernizowano również działanie treści audio i wideo. Nowy odtwarzacz audio przyczepiony do karty przeglądarki działa niezależnie od zmieniających się zakładek - w ten sposób użytkownik w każdej chwili może łatwo powrócić do zarządzania odtwarzanymi mediami.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Strona bardzo dobrze zrobiona, wszystko na miejscu tak jak być powinno. Szacun dla informatyków i grafików z P.R.
 1