Łukasz Szewczyk30.06.2022 (13:03)brak komentarzy

Rusza program oraz cykl redakcyjny "Onet Wakacje" na Onet.pl

• Od 1 lipca 2022 roku na stronie głównej Onetu będzie można oglądać nowy program "Onet Wakacje"
• Prowadzącymi będą: Karolina Walczowska, Karolina Opolska, Karol Kosiorowski oraz Grzegorz Dobekiem jako prowadzącymi.
• Program jest częścią cyklu redakcyjnego "Onet Wakacje", który będzie obecny przez całe wakacje na stronie głównej Onetu.
Rusza program oraz cykl redakcyjny "Onet Wakacje" na Onet.pl
Program "Onet Wakacje" będzie poświęcony wakacyjnym tematom oraz kierunkom letnich wyjazdów. Prowadzący będą przybliżać widzom najciekawsze wakacyjne lokalizacje, doradzą, jak się przygotować na wakacyjne wypady do kurortów, pod namiot, na samotne, a także zorganizowane wycieczki. Gospodarze programu podzielą się w programie swoimi doświadczeniami z podróży i na własnej skórze przetestują nietypowe wakacyjne atrakcje. W programie pojawią się także rekomendacje dotyczące transportu, gastronomii oraz noclegu, a reporterzy-prowadzący sprawdzą, czy warto ufać ocenom sezonowych usług. W programie "Onet Wakacje" nie zabraknie również porad od lekarzy i ekspertów z dziedziny fitness oraz dietetyki.
Premierowe odcinki programu "Onet Wakacje" będzie można oglądać od lipca 2022 roku, w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 12.00 na Onet.pl.

Program jest częścią cyklu redakcyjnego "Onet Wakacje", który zagości na Onet.pl już 1 lipca. Czytelnicy otrzymają szereg porad dotyczących wakacyjnych wyjazdów oraz funduszy, jakie trzeba będzie na nie przeznaczyć. Wśród propozycji znajdzie się także sprawdzona i aktualna prognoza pogody, reportaże z popularnych wakacyjnych kierunków, a dziennikarze będą się pojawiać wszędzie tam, gdzie dzieją się najważniejsze wydarzenia.


- Ogłaszamy koniec pracy zdalnej, co nie oznacza, że wracamy do biura! W te wakacje naszym biurem będzie plaża, namiot, rower i każdy inny środek transportu. Pokażemy Czytelnikom ciekawe miejsca, będziemy testować na sobie wszelkie atrakcje i polecać lub odradzać je. Będziemy w wielu ciekawych miejscach, od Mielna po... Singapur. Spędzimy noc w najtańszym hostelu i pojedziemy na 5-cio gwiazdkowe all inclusive. Zapraszamy wszystkich na tę fantastyczną podróż - mówi Marcin Mroczko, szef redakcji Onet Podróże.

Przez całe wakacje na stronie głównej Onetu będą codziennie publikowane obszerne materiały redakcyjne poświęcone tematom wakacyjnym - poza atrakcyjnymi kierunkami wyjazdów pojawią się także praktyczne porady związane ze zdrowiem i aktywnym wypoczynkiem.