Łukasz Szewczyk01.07.2022 (16:52)1 komentarz

Wakacyjne nowości w ramówce Radia TOK FM

• Od poniedziałku (4 lipca 2022 roku) w ramówce Radia TOK FM znajdą się dwa nowe programy. Audycje "Przewodnik o podróżach" oraz "Przewodnik o kuchni" to nowe, letnie propozycje dla słuchaczy stacji.
• W czasie wakacji na antenie Radia TOK FM pojawi się również dodatkowe wydanie programu "Jeszcze Więcej Sportu"
Mikrofon TOK FM
Audycja "Przewodnik o podróżach" autorstwa Piotra Balazsa pojawi się na antenie Radia TOK FM w wakacyjne poniedziałki po godz. 19:23. Prowadzący zainspiruje słuchaczy do niebanalnych wycieczek, zejścia z utartego szlaku i odkrycia nowych atrakcji turystycznych.
Na audycję "Przewodnik o kuchni" stacja zaprosi w poniedziałki po godz. 19:30. Jej prowadząca Paulina Nawrocka przedstawi słuchaczom Radia TOK FM felietony o jedzeniu, kuchni i kulturze, bo za każdym daniem kryje się opowieść, a historia smaku wpisana jest w historię ludzkości.

Na antenie Radia TOK FM w lipcu i sierpniu pojawi się również dodatkowe wydanie programu "Jeszcze Więcej Sportu". Specjalnej audycji sportowej będzie można wysłuchać od poniedziałku do piątku po godz. 19:00.

W czasie wakacji zmieni się także czas nadawania programu podsumowującego dzień - "TOK360", który będzie pojawiał się na antenie w godz. 18:00-19:00.

Zmiany ramówkowe dotyczą programu stacji w eterze. Subskrybenci dostępu TOK FM Premium nadal mogą słuchać wszystkich audycji Radia TOK FM w formie podcastów na tokfm.pl lub w aplikacji mobilnej - bez reklam, w dowolnej kolejności, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Tego wielkiego G.. nie da się słuchać!. Propaganda gorsza od Ojca z Torunia!!.
 2