Łukasz Szewczyk01.07.2022 (16:56)3 komentarze

Katarzyna Cichopek poprowadzi nowy program w TVP Kobieta. "Operacja aranżacja"

• Trwają zdjęcia do nowego autorskiego programu "Operacja aranżacja".
• W roli prowadzącej zobaczymy Katarzynę Cichopek, która wraz z architektem Jonatanem Kilczewskim odmieni wnętrza mieszkań polskich rodzin.
• Premiera jesienią w TVP Kobieta
"Operacja aranżacja"
Małe metamorfozy w mieszkaniu potrafią zdziałać cuda. Podnoszą estetykę i funkcjonalność wnętrza,
ale również ocieplają rodzinne relacje i sprawiają radość domownikom. W każdym odcinku programu widzowie poznają jedną rodzinę, która marzy o zmianie w swoim domu. Łazienka, kuchnia, czy salon. Przestrzenie zmienią się nie do poznania dzięki: kolorom ścian, tapetom, oświetleniu, ozdobnym zasłonom, gadżetom, renowacji mebli, czy dzięki zmianie aranżacji pomieszczeń realizowanej przy niskim nakładzie budżetu.
Program zainspiruje widzów do zmian w urządzeniu domu oraz pokaże jak takie metamorfozy można przeprowadzić przy ograniczonym budżecie. Widzowie znajdą również szereg podpowiedzi jak w prosty i niewyszukany sposób odświeżyć swoje mieszkanie, jak je zaaranżować i sprawić by było bardziej funkcjonalne. Edukacyjny walor programu to także cenne porady praktyczne dotyczące wyboru i wykorzystania materiałów budowlanych, wystroju wnętrz i mebli. Program ma także charakter poradnikowy.

Premierę programu "Operacja aranżacja" zaplanowano na wrzesień 2022 roku w TVP Kobieta.

Komentarze (1 - 3 z 3)

hahahahaaahahhaaha
 1  
Cichopek jest piękną kobietą, ale sprzedała duszę diabłu ....Jackowi K.
Jego Wysokość Król Jarosław Zbawiciel I 2.07.2022 (19:38:34)
 3  
Wam się podobają takie mikrusy?
 0