Łukasz Szewczyk04.07.2022 (12:20)2 komentarze

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" powraca do Polsatu. Nowym prowadzącym Gessler

• Po kilkuletniej przerwie na antenę Polsatu powraca legendarny kulinarny show "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia".
• Na czele najgorętszej polskiej kuchni stanie nowy prowadzący - Mateusz Gessler
Mateusz Gessler prowadzącym "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" / fot. Krzysztof Opaliński / Polsat
Mateusz Gessler prowadzącym "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" / fot. Krzysztof Opaliński / Polsat
Szef kuchni. Restaurator. Prawdziwy geniusz smaku. Urodzony w Polsce, wychowany we Francji obywatel świata. Gotowania uczył się pod okiem szefów kuchni w Paryżu, Londynie, Krakowie i Warszawie. Od 20 lat gotowanie to całe jego życie, bo kocha ludzi i jedzenie. Jest współwłaścicielem czterech warszawskich restauracji oraz nowo otwartej w Szklarskiej Porębie. Jego wyrafinowana kuchnia podbiła serca tysięcy gości i została doceniona przez wielu krytyków kulinarnych.
- Lubię odkrywać nowe smaki i podejmować nowe wyzwania. Dlatego też bardzo się cieszę, że Polsat zaprosił mnie do siebie i zostałem szefem kuchni w fantastycznym programie "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". To dla mnie niesamowita przygoda - mówi Mateusz Gessler. - W gotowaniu ogromne znaczenie mają emocje i zapewniam, że w tym programie ich nie zabraknie - dodaje.

Uczestnicy programu muszą stanąć twarzą w twarz z Mistrzem i sprostać jego oczekiwaniom! To nie będzie łatwe. Na zwycięzcę czeka 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. W programie "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" piekło nabiera zupełnie nowego znaczenia.

- Bardzo cieszę się, że Mateusz Gessler dał się namówić, choć nie było to łatwe, na poprowadzenie mojego ulubionego programu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Dotychczas myślałam, że tylko Wojciech Modest Amaro może być szefem piekielnej kuchni. Myliłam się. Mateusz też ma w sobie coś z diabła, ale w jego oczach zawsze tli się sympatia do uczestników. Ja już widziałam pierwszy odcinek i Mateusz jest w nim po prostu świetny. Ma też wspaniały kontakt ze swoimi gośćmi specjalnymi, wśród których znaleźli się m. in. Young Leosia, Blowek, Jacek Fedorowicz, Grażyna Szapołowska, Janusz Palikot i inni wspaniali goście - mówi Nina Terentiew, Członek Zarządu, Dyrektor Programowy Telewizji Polsat.

Nowa, siódma edycja "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" jesienią 2022 roku w Polsacie.

Producentem wykonawczym reality show na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Jake Vision.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Magda, Lara, Tadeusz oraz Mateusz. Git majonez.
 2  
Całe szczęście, że nie ma obowiązku oglądania Gessler.
 1