Łukasz Szewczyk06.07.2022 (11:19)11 komentarzy

Nowe kanały TV na żądanie w Playerze. Wśród nich Cinemax, Warner TV, Cartoon Network, CNN

• Telewizyjna oferta Playera powiększyła się o siedem nowych kanałów
• Poszerzenie biblioteki telewizyjnej to pierwsza wspólna oferta kontentowa po połączeniu Discovery z Warner Media i powstaniu Warner Bros. Discovery w Polsce
Siedem nowych kanałów na żądanie w Playerze
Od lipca 2022 roku użytkownicy Playera korzystający z oferty "PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV" zyskali dostęp do siedmiu nowych kanałów. Do biblioteki dołączyły cenione marki telewizyjne na świecie: CNN, Warner TV, Boomerang i Cartoon Network oraz dodatkowo trzy kanały filmowo-serialowe: Cinemax, Cinemax 2 i Romance TV. Do tej pory, wspomniane kanały, dostępne były na naszym rynku za pośrednictwem telewizji kablowych, satelitarnych oraz innych telewizji internetowych. Teraz będzie można je oglądać w dowolnym miejscu, czasie i na wybranym urządzeniu, korzystając z oferty Playera.
Poszerzenie biblioteki telewizyjnej to pierwsza wspólna oferta kontentowa po połączeniu Discovery z Warner Media i powstaniu Warner Bros. Discovery w Polsce.

- Połączenie potencjałów TVN Discovery i Warner Media daje pierwsze owoce, w pełni odczuwalne dla naszych użytkowników. Cieszę się, że nasza oferta kanałów TV wzbogaca się o kolejne stacje, które za granicą, ale też w Polsce są marką samą w sobie. Mam nadzieję, że będą świetnym uzupełnieniem propozycji Playera, w której każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Maciej Gozdowski, szef player.pl

Komentarze (1 - 10 z 11)

Fajnie Jeszcze MTV 80 MTV 90
CANAL+ I POLSAT BOX 6.07.2022 (11:54:27)
 3  
Ale zabrali Canal+ Domo, Canal+ Kuchnia, AleKino+, Planete+, Minimini+, Teletoon+ (których jużnie ma w pakiecie Kanały TV) a od września znikną pakiety z Canal+ Premium.
 7  
Do kolegi wyżej, to normalne. Canal+ zabiera swoje klocki i swoje kanały, Eleven od Polsatu też nie będzie dostępny na Player. Zostanie sam Warner + Discovery
 6  
Powinni zaprzestać rozwijać tą przestarzałą technicznie apkę.
TVN, Discovery+ ,Eurosport powinny być dostępne jako lokalne huby poprzez HBOmax w ramach ujednolicenia oferty Warnera.
 0  
Lipa że Player straci pakiety Canal+.Tak długo jestem u nich ze względu właśnie na C+ i teraz trzeba będzie się żegnać.Choć teraz jak już stracili prawa do ligi Angielskiej,to aż tak szkoda mi ich nie będzie.
 2  
Jeszcze nie zabrali,są dostępne te kanały póki co
 1  
te kanały powinny byc za darmo skoro emitują tony reklam przerywając co 5 minut.
 2  
Gdyby Canal+ stracił ESA mogłoby dojść do przejęcia platformy przez Warner Bros Discovery. Prawa filmowe do HBO a sportowe do Eurosportu.
 2  
Dziwne bo ja posiadam wszystkie kanały TV w tym canal+domo , canal+kuchnia
 0  
 PTK
te kanały powinny byc za darmo skoro emitują tony reklam przerywając co 5 minut.
Gdyby nie przerywały byłyby droższe a za TV płaciłbyś 500 zł miesięcznie
 0