Łukasz Szewczyk06.07.2022 (13:30)3 komentarze

"Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" z jednopłciową parą męską jesienią w Polsacie

• Polsat jesienią planuje rewolucję w nowej edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami".
Jacek Jelonek wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" / Fot. Polsat
Jacek Jelonek wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" / Fot. Polsat
Polsat jesienią 2022 roku planuje zaskoczyć swoich widzów. Jedno jest pewne, głośno będzie o nowej edycji popularnego show "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Po raz pierwszy w polskiej edycji zobaczymy parę jednopłciową. Stacja oficjalnie potwierdziła medialne informacje - uczestnikiem nowej edycji tanecznego programu będzie Jacek Jelonek, pierwszy polski "Prince Charming" oraz popularny model. W programie zatańczy w parze z profesjonalnym tancerzem.
- Długo myślałem nad propozycją udziału w programie. (...) Propozycja, bym jednak zatańczył z mężczyzną, wypłynęła od Polsatu i nie ukrywam, że było to dla mnie zaskoczeniem, ale jednocześnie pokazało, że kolejna ogromna stacja, dokłada swoją cegiełkę w edukowaniu społeczeństwa i budowaniu pozytywnego obrazu osób LGBT w mediach, bardzo się cieszę, że będę miał w tym swój udział - mówi z rozmowie z portalem Pomponik Jacek Jelonek.

Pochodzący z Mazur Jacek Jelonek popularność zyskał jako pierwszy polski "Prince Charming". Jest to program, w którym 13 mężczyzn zabiega o względy wymarzonego kawalera (reality-show można oglądać na platformie Player.pl). Dzięki programowi poznał Oliwera, z którym tworzy parę. Jelonek z wykształcenia jest architektem krajobrazu, ale pracuje jako model. Może pochwalić się współpracą ze znanym fotografem Mario Testino, a jego zdjęcia pojawiały się w magazynach "Vogue España" - gdzie pojawił się u boku m.in. Evy Herizgovej i Natashy Poly - czy "Hangover Man" i "Fantastic Magazine".

Pary jednopłciowe od dawna tańczą na parkietach zagranicznych edycji programu. I to z sukcesami. Już w 2011 roku w izraelskiej edycji programu pojawiła się żeńska para Dorit Milman i Gili Shem Tov. Z kolei w 2019 roku aktor Jakob Fauerby i trener tańca Silas Holst wygrali duńską edycję "Dancing with the Stars". W 2020 roku w irańskiej edycji tańczyli prezenter telewizyjny Brian Dowling z tancerzem Kaiem Widdringtonem. Z kolei w brytyjskim show wystąpili John Whaite and Johannes Radebe:


Do tej pory Polsat oficjalnie potwierdził czterech uczestników. Wśród uczestników pojawią się także: polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska Maja Włoszczowska, prezenterka Ilona Krawczyńska oraz popularny polski detektyw Krzysztof Rutkowski.

13 edycja ""Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami"

Komentarze (1 - 3 z 3)

Zaskoczenie.
Uważana za liberalną TVN wrzuca gejowskie reality-show do Internetu (Player) później do mniejszej telewizji (TTV), a uważany przez wielu "zacofany" Polsat do swojego głównego show daje parę męsko-męską. Można? Można! Bez sensacji, nadęcia. Brawo. Jestem ciekawy jak to wyjdzie. Trzymam kciuki.
 8  
O ja pie...... O matko. Świat umiera.
 3  
O ja pie...... O matko. Świat umiera.
Poczytaj sobie trochę o historii tańca to się dowiesz, że dwóch facetów na parkiecie to żadna rewolucja :)
 1