Łukasz Szewczyk14.07.2022 (11:59)7 komentarzy

Top of the Top Sopot Festival 2022 w TVN. Gwiazdy polskiej muzyki i satyrycy

• TVN zapowiada kolejną edycję Top of the Top Sopot Festival
• Muzyczne wydarzenie potrwa trzy dni. Czwartego zaplanowany został wieczór komediowy.
• Całość będzie można oglądać na antenie TVN
Top of the Top Sopot Festival
Otwierający wieczór festiwalu upłynie pod hasłem #YOU_ARE_THE_CHAMPIONS (16 sierpnia). Będzie to muzyczna opowieść o miłości, przyjaźni, empatii, pomocy potrzebującym. Tego dnia wystąpią między innymi: Kayah, Lady Pank, Wilki, LemON, Krzysztof Cugowski, Kuba Badach, Kwiat Jabłoni, Fisz Emade Tworzywo, Mitch & Mitch, Patrycja Markowska, Smolasty, Julia Pietrucha, Łukasz Zagrobelny, Jary Oddział Zamknięty, Cornelia Jakobs.
Drugi dzień rozpocznie się od koncertu #I_DANCE (16 sierpnia). W Operze Leśnej zabrzmią największe przeboje polskiej muzyki. Tego samego wieczoru podczas konkursu #TOP_OF_THE_TOP_CHALLENGE o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika zawalczą artyści, których nowe utwory można było usłyszeć w radiu i Internecie w ciągu ostatniego roku oraz wykonawcy, którzy zaprezentują swoje utwory premierowo na festiwalu. Na scenie pojawią się m.in: Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Feel, Margaret, Natalia Nykiel, Kombi, Blue Café, Nocny Kochanek, Storo.

Zakończeniem muzycznych wrażeń będzie koncert trzeciego dnia festiwalu #ZAWSZE RAZEM. MUZYCZNE PODZIĘKOWANIE DLA WIDZÓW Z OKAZJI 25 LAT TVN (18 sierpnia), podczas którego TVN podziękuje swoim widzom za wspólnie spędzone lata. Będzie to jedno z wydarzeń składających się na obchody urodzin stacji. W trakcie dwóch części koncertu o nazwie "Jestem sobą" oraz "To jest Wasz czas" artyści zaprezentują znane utwory w nowych aranżacjach i odsłonach. Z towarzyszeniem orkiestry wystąpią m.in: Kayah, Agnieszka Chylińska, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, Ewa Bem, Lady Pank, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach, Michał Szpak, Natalia Przybysz, Ørganek, Igo, Pectus, Grubson, Bovska, Gooral, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny.

Czwarty dzień festiwalu - COMEDY FEST - Z CZEGO ŚMIALIŚMY SIĘ PRZEZ OSTATNICH 25 LAT, (31 sierpnia) będzie wieczorem komediowym i doskonałym pretekstem do podsumowania najważniejszych wydarzeń z dziedziny obyczajowej, muzycznej, filmowej, politycznej, które z humorem i dystansem przedstawią satyrycy, komicy oraz aktorzy. Zaprezentowany zostanie ranking największych absurdów ćwierćwiecza i przyznane nagrody najbardziej komicznym wydarzeniom. Na scenie wystąpią m.in.: Tomasz Sianecki, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Henryk Sawka, Tomasz Jachimek i Szymon Jachimek, Michał Kempa, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Kwiatkowska; Robert Motyka, Tomek Kołecki, Wojtek Fiedorczuk, Antoni Syrek-Dąbrowski, Grupa MoCarta.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Tym składem chyba przebijają Opole. Oby przy tym oglądalność była też taka. Poza tym, skład ze "Szkła Kontaktowego" z stand-uperami jako kabareton? Hmm, jest może pora na eksperymenty, chociaż zwykle sopocki kabareton z TOTT nigdy nie był emitowany w telewizji.

Ale tak czy siak, będzie ostro przy czwartym dniu jak uderzą w czułe struny rządzących.
 0  
widać klakierzy są w natarciu . szkoda że nie zauważają że na UKRAINIE toczy się wojna i przyzwoitości nakazywała by nie robić cyrku , ale ta stacja ma w nosie elementarną przyzwoitości i robi sobie kpiny z tego i manipulacja to są standardy tej stacji całej oni liczą kasę a reszta to ich nie interesuje ... ?
 5  
@zorro: słońce ci za bardzo przygrzalo
 6  
@ zorro
idź trzepać pod Tvp
Ropa Brent tanieje a paliwo na Orlenie drożeje 14.07.2022 (22:50:59)
 9  
widać repertuar kiepski .obsada również kiepska .widać że argumentacja rzetelna brak slogany owszem jedynie pozostały nic poza tym niema . warto zanim się zabierze głos warto przeczytać i zapoznać się z tematem potem ewentualnie reszta nie na odwrotnie nie idzie w parze .
 3  
tvp robiac koncerty disco polo pamieta o wojnie ! i do kolejnych wakacji beda retransmisje bo widzowie chca ogladac :D
 2  
NIE jestem zwolennikiem disco polo . wręcz przeciwnikiem zagorzałym .Imputowanie komuś czegoś jest nie fer . może to że lubię muzykę klasyczną i operową oraz lat 60 ,70 .80 rokowa. manipulowanie i wmawianie to metody klakierów tej stacji którzy nie koniecznie mają rację swojej opinii . argumentacji rzetelnie nie może uzasadnić bo wypisuje slogany powtarzane nic poza tym niema .
 2