Łukasz Szewczyk14.07.2022 (14:44)14 komentarzy

Nowa oferta telewizji naziemnej Polsat Box z dekoderem DVB-T2 za 1 zł (wideo)

• Polsat Box wprowadza nową ofertę telewizji naziemnej z pakietem 10 najpopularniejszych kanałów sportowych i informacyjnych oraz kilkunastu stacji radiowych.
• Do jej odbioru służy nowy dekoder DVB-T2 HEVC.
• Przez pierwszy miesiąc z oferty można korzystać bez opłat.
Nowa oferta telewizji naziemnej Polsat Box z dekoderem DVB-T2 za 1 zł (wideo)
Nowa oferta telewizji naziemnej Polsat Box to takzę nowy pakiet Sport i Informacje za 30 zł/mies. (20 zł/mies. z rabatem smartDOM) zapewnia 10 kanałów z najlepszym sportem, bieżącymi informacjami oraz publicystyką, a także rozrywką: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Polsat News, TVN 24, TVN Turbo oraz TVN Style. Promocyjnie w pakiecie znajduje się stacja informacyjna Wydarzenia 24.
W ramach oferty klient otrzymuje także dostep do 17 stacji radiowych: RMF FM, RMF MAXXX, Muzo FM, Radio Zet, Antyradio, Plus Radio, Tok FM, Rock Radio, Złote Przeboje, Eska Rock, Vox FM, Radio Wielkopolska, Radio Bezpieczna Podróż, Radio Rekord FM, Radio Kolor 103 FM, Radio Kaszëbë FM, Radio Jasna Góra.

Nowa oferta telewizji naziemnej w Polsat Box
Nowa oferta telewizji naziemnej w Polsat Box
Klienci na nowym dekoderze mogą też odbierać wszystkie 28 ogólnodostępnych, bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej. Dekoder wraz z pakietem Sport i Informacje jest udostępniany za 1 zł i zapewnia m.in. możliwość odbioru sygnału w jakości HD oraz elektroniczny przewodnik po programach.

Nową ofertę wspiera kampania reklamowa stworzona przy współpracy z agencją Freundschaft i prowadzona w telewizji i Internecie.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Kanałów mało, a cena wysoka. Dziękuję nie skorzystam.
 26  
może jakby mieli jeszcze jeden mux z kolejnym pakietem to może wtedy można by było pomyśleć
 4  
dziwny ruch Polsatu trzeba było już połączyć z oferta OTT i dekoder na Androidzie wtedy byłaby to konkurencja dla Canal+ Online. Wszystkie kanały sportowe Polsatu dać to dorzuciłoby się Canal+ online i miało sportowe Polsaty i Eurosporty a w ramach Canal+ online: Canal+ Sport, Eleven Sport i Polsat Sport Premium i do tego aplikacje Viaplay.
 2  
Po za polsat sport reszta to lipa w cena wysoka 30zł
CANAL+ I POLSAT BOX 14.07.2022 (18:21:06)
 6  
same eurosporty w playerze to 15 zł, tvn24 tez chyba 10 zł w ofercie go, więc promocyjnie za 20, dal klientów plusa ok
 7  
same eurosporty w playerze to 15 zł, tvn24 tez chyba 10 zł w ofercie go, więc promocyjnie za 20, dal klientów plusa ok
Gdzie ty żyjesz ? W kablówce za 30 PLN mam 100 kanałów TV + Internet 300 Mb/s za 20 PLN, Razem 50 PLN.
 8  
Szkoda, że niezbędny jest tutaj dekoder :( Dobrze jak by POLSAT wpadł na pomysł sprzedaży samych modułów CAM by owe kanały zdekodować. Mój TV wszystkie te kanały wyszukał no ale...
 4  
Cena 30zł nie jest zbyt korzystna biorąc pod uwagę, że dostajemy 10 kanałów. Dodatkowo nie rozumiem dlaczego Wydarzenia24 znajdują się w ofercie "płatnej" skoro ten kanał jest dostępny za darmo (przynajmniej w moim regionie).

Odpowiadając poprzednikom, dlaczego nie ma modułu CAM? Sprawa jest bardzo prosta. Sprzedając dekoder narzucają z góry swoją listę kanałów, menu, reklamy, iple itd. więc lepiej sprzedać dekoder niż moduł :)

Dla mnie osobiście jest wielkim nieporozumieniem umieszczenie jakichkolwiek kodowanych kanałów w DVB-T bo jest to ewidentne faworyzowanie jednego z dostawców. Nie chce mi się wierzyć aby np. takie UPC nie chciało wejść w ten segment i objąć zasięgiem 100% kraju :)
asd0000000000000000 16.07.2022 (1:52:36)
 5  
Powiem jedno.Cena za ten pakiet to jakaś porażka.To w kablówkach mamy za taką cenę sporo więcej.Niech Polsat przemyśli i przeanalizuje ofertę pod kątem cenowym,bo to co teraz jest to niewypał.
 6  
Za 30pln mam netflixa HBO go i Disneya.
 1