Łukasz Szewczyk27.07.2022 (16:50)7 komentarzy

Lidia Kazen szefową TVN. Bogdan Czaja szefem programowym TVN Warner Bros. Discovery

• TVN Warner Bros. Discovery ogłasza zmiany w strukturze pionu programowego.
• Lidia Kazen obejmie funkcję Dyrektor Kanału TVN
• Bogdan Czaja będzie odpowiadał za działania i operacje programowe
• Jarosław Potasz będzie odpowiedzialny za organizację i nadzór nad produkcją wszystkich form telewizyjnych
- Nowa struktura pionu programowego TVN Warner Bros. Discovery odpowiada na dzisiejsze wyzwania i potrzebę zintegrowanego zarządzania całym portfolio kanałów w grupie. Zespół programowy TVN to wyjątkowa grupa doświadczonych profesjonalistów, zarażających pasją i energią. Od lat tworzą najlepszą telewizję w Polsce. Ogromnie się cieszę, że będę mogła z nimi na co dzień współpracować. Naszą ambicją i misją jest dostarczanie naszym widzom programów nowych, najwyższej jakości, zarówno tych produkowanych w Polsce, jak i najlepszych produkcji z całej grupy Warner Bros. Discovery - mówi Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN.
Bogdan Czaja / Fot. TVN Warner Bros. Discovery
Bogdan Czaja / Fot. TVN Warner Bros. Discovery
Za działania i operacje programowe w grupie będzie odpowiadał Bogdan Czaja, w roli Group Vice President Programming & Operations. Bogdan Czaja dotychczas pełnił funkcję zastępcy Dyrektora Programowego TVN. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za strategię programową i operacje kanałowe dla całego portfolio TVN Warner Bros. Discovery z wyłączeniem części newsowej. Zapewni to całościowe i zintegrowane podejście do tworzenia i planowania treści w ramach grupy oraz ich efektywne wykorzystanie we wszystkich kanałach.

Jarosław Potasz / Fot. TVN Warner Bros. Discovery
Jarosław Potasz / Fot. TVN Warner Bros. Discovery
Jarosław Potasz, dotychczasowy Dyrektor Departamentu Produkcji TVN obejmie stanowisko Group Vice President Studios & Productions. Będzie odpowiadał za całościowy nadzór nad produkcją wszystkich form telewizyjnych poza programami informacyjnymi, zarówno na rynek lokalny jak i zagranicę. Będą mu podlegać produkcje realizowane w Warszawie oraz w ośrodkach regionalnych. W swojej roli Potasz będzie nadzorował także dział rozwoju produkcji, w tym wykorzystanie nowoczesnych technologii dla celów realizacji programów telewizyjnych.

Lidia Kazen / Fot. TVN Warner Bros. Discovery
Lidia Kazen / Fot. TVN Warner Bros. Discovery
Nowo utworzone stanowisko Dyrektor Kanału TVN obejmie Lidia Kazen, dotychczasowa Dyrektor Programowa TTV i Playera. Za alternatywne i odważne podejście do ramówki, zarówno kanał TTV, jak i Playera docenili widzowie oraz krytycy. W związku ze zmianą struktury funkcję Dyrektor TTV przejmie dotychczasowa zastępczyni Kazen - Joanna Sołdra. Natomiast za całość działalności Playera będzie odpowiadać Maciej Gozdowski, Dyrektor Zarządzający serwisu.

Inni szefowie kanałów pozostają na swoich stanowiskach.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Ciekawy jestem w którą stronę zmierza TVN pod wodzą nowego właściciela. Pewnie bardziej przekonamy się przy okazji zimowej ramówki, bo ta jesienna bardziej Miszczakowa jeszcze xD
Ale nowa grupa ma duże możliwości. Dziennikarze TVN już pojawią się w CNN, można też wykorzystać potencjał Warner Bros, HBO czy Eurosport.
Mam jednak nadzieję, że TVN pod wodzą Kazen nie będzie drugim TTV. Owszem, niech nowy TVN będzie bardziej "odważny", ale nie infantylny :)
I błagam! Mniej celebrytów w realisty-show, bo są coraz bardziej nudni od zwykłych ludzi...
 11  
widać że pewnie stare odsmażane kotlety będą dalej. być może nowe twarze nowe programy powstaną ?
 3  
Pora na zmiany w faktach tvn bo czały czas sie widzi tylko te same osoby na ekranie za mało kobiet jest.ramówka napewno sie zmieni na wiosne bo teraz dadza to po Miszczak zrobił
CANAL+ I POLSAT BOX 28.07.2022 (12:11:37)
 1  
Po pierwsze, wywalić paradokumenty.
Po drugie, wykorzystać bibliotekę filmową głównego właściciela.
Po trzecie, powrócić do korzeni i stać się telewizją wielkomiejską, przestańcie kręcić paradokumenty, które są koszmarne.
 5  
gdzie ten TVN z początku tego wieku - to była stacja na poziomie, od której wszystkie inne zwłaszcza Polsat wszystko zgapiały. A niestety Polsat robi się coraz lepszy od TVN, zwłaszcza Polsat News od TVN24.
 3  
zwłaszcza Polsat News od TVN24.
:D :D :D
Tej lepszości Polsat News zupełnie nie widać w wynikach oglądalności :D :D :D A przypominam, że to właśnie słupki oglądalności są wyznacznikiem tego, co jest lepsze, a nie twoje subiektywne zdanie.

TVN24 to marka i klasa sama w sobie, a Polsat News jest i pozostanie gdzieś daleko w tyle. Szczególnie teraz, gdy pod rządami Gawryluk stacja stała się taką TV PiS w wersji "lite" :D :D :D
 0  
Nie wróży to dobrze.. czyli istnieje ryzyko, że tvn całkiem zejdzie na psy, bo takie produkcje jak "Googlebox" czy "Królowe życia" to tylko dla bezmózgich ludzi z kompleksami. Nie spodziewam się wiele po tvnie, ale mam nutkę nadziei, że nie pójdzie w taki kicz, że wszędzie będzie wciskać ideologię lgbt, politykę itd. Przydałyby się interesujące programy, na poziomie.
 4