Łukasz Szewczyk01.08.2022 (15:23)19 komentarzy

Viaplay zapowiada dużą podwyżkę abonamentu i wprowadza promocję na rok

• Zmiany w ofercie Viaplay
• Więcej sporty i coraz droższy abonament
Viaplay
Wraz z rozwojem oferty sportowej Viaplay wprowadza zmiany. Od 1 sierpnia 2022 roku dostępny jest promocyjny i "limitowany" roczny plan abonamentowych. W ramach tej opcji użytkownik otrzymuje dostęp do pełnej oferty platformy (filmy seriale, programy rozrywkowe i sport) w cenie 399 zł na rok - abonament na 12 miesięcy z rzędu za 33,25 zł miesięcznie (nie można anulować pakietu przed upływem 12-miesięcznego okresu zakontraktowania). Po 12 miesiącach pakiet będzie kontynuowany po aktualnie obowiązującej cenie miesięcznej. Promocja na roczny abonament ma obowiązywać do końca 2022 roku.
To jednak nie koniec zaskoczeń w ofercie Viaplay. Zmieni się cena miesięcznego abonamentu dla nowych oraz obranych użytkowników. Nowa stawka od marca 2023 roku to 55 zł miesięcznie. Dotychczasowa cena 34 zł miesięcznie będzie obowiązywała do końca lutego 2023 roku.

Platforma Viaplay rok temu z przytupem wkroczyła na polskim rynek medialny, stawiając na widzów sportowych. W poprzednim sezonie główną atrakcją piłkarską platformy były mecze Bundesligi z udziałem Roberta Lewandowskiego (nowy sezon już bez najlepszego polskiego piłkarza). Od tego sezonu do ligi niemieckiej dołączają rozgrywki ligi angielskiej Premier League, czym Viaplay chwali się w nowej kampanii z udziałem polskich kibiców. Z kolei wiosną 2023 do oferty Viaplay dołączą wyścigi F1. Dodatkowo w ofercie sportowej znajdują się gale KSW mecze, Liga Europy, Liga Konferencji UEFA, a także inne wydarzenia sportowe (np. Motocross, Serie A kobiet). Oprócz wydarzeń sportowych "na żywo" platforma oferuje także produkcje Viaplay Originals, hollywoodzkie filmy i seriale oraz programy dla dzieci.

Komentarze (1 - 10 z 19)

Mecze będą w 4K czy nadal w jakości VHS? xD
I co, gdy jest meczyk, a internecik zamula? xD

Jak dobrze, że sport mnie nie kręci. Abonowanie Netflix, HBO Max i Canal+ w zupełności mnie zadowala :)
 25  
34 nie płaciłem więc teraz to już na bank nie zapłacę
 42  
haha ostro xD ja wolę canal+, które mam od wielu lat, teraz sobie hbo i disney jeszcze wykupilem
 23  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Ekstraklasę biorą. Sport to nie wszystko ludzie. Netflix 4k jest droższy. Trzeba było nie marudzić o jakość.
 30  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Mnie stać. Wykupię sobie, a wam jak się cena nie podoba, to możecie śledzić wyniki w internecie. Chyba, że wam zamuli i strona się nie otworzy, hehehe :D
 42  
I tak pewnie połowa meczy w języku orginalnym.
 3  
Ja mam netflix plan standard za 29zł na całą umówe z c+ a normalna cena tego planu to 43zł
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 1 sierpnia 2022 o 18:28:07 przez daro00181).
 5  
Taka jest inflacja cukier po 9 zł to kto kupi to nikt.
 1  
55zł to masakra jakaś dobrze że tego nie mam!!!
 19  
pisałem tu już o tym na media2 że cenne podniosą jak będzie liga angielska bo jak licytowali angielską z c+ to dali cenne z kosmosu dlatego c+ nie wygrał no ale cóż cenne podnieśli no ale jakość już nie całe viaplay.
 24