Łukasz Szewczyk02.08.2022 (11:29)11 komentarzy

Player.pl w ofercie Platformy Canal+. Pakiet kinomaniaka z Canal+, Netflix, HBO i Player

• Player i Canal+ ponownie łączą siły.
• W ramach nowej umowy między partnerami już od sierpnia klienci telewizji satelitarnej Canal+ mogą korzystać z Playera
Player w Canal+
Od sierpnia 2022 roku serwis Player jest dostępny dla klientów Canal+. W ramach współpracy abonenci telewizji satelitarnej Canal+ mogą korzystać z biblioteki Playera. - Od zawsze naszą ambicją było dostarczanie oferty Playera do jak najszerszego grona odbiorców. Współpraca z Canal+ to kolejny krok w realizacji tej strategii - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl. - Canal+ od lat buduje najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku, rozszerzając katalog treści dostępnych dla Klientów Canal+ o filmy i seriale największych partnerów zewnętrznych. Kontynuacja współpracy z Playerem i włączenie serwisu do ofert łączonych Canal+ jest kolejnym krokiem w realizacji naszej strategii agregacji treści - dodaje Monika Kłosińska, dyrektor ds. Zakupów Programowych Canal+ Polska.
Obecni abonenci Platformy Canal+ mogą dokupić dostęp do serwisu Player.pl za pośrednictwem internetowej Strefy Abonenta, infolinii oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Canal+. Promocyjna cena planu Player bez reklam wynosi 13 zł miesięcznie, opcja z reklamami 8 zł miesięcznie (dwa pierwsze miesiące za 0 zł).

Dodatkowo operator przygotował oferty z dostępem do Playera bez reklam w pakiecie z innymi usługami. Jedną z nich jest pakiet dla kinomaniaków "Entry+ Superfilm" w cenie 85 zł miesięcznie. W jego ramach abonent otrzymuje dostęp do ponad 70 kanałów telewizyjnych pakietu Entry+ oraz do oferty premium: pełnego pakietu 11 kanałów Canal+ z dostępem do Canal+ Online, dostęp do trzech kanałów HBO, serwisu HBO Max, pakietu Netflix (plan Standard z full HD) oraz do serwisu Player bez reklam.

W ofercie serwisu Player.pl znajdują się filmy, seriale oraz programy telewizyjnych. Użytkownicy zyskają nieograniczony dostęp do ponad 250 hitów prosto z kina. Do tego oryginalne produkcje Discovery+ oraz formaty znane zarówno z anten Grupy TVN Discovery, w tym także wybrane odcinki dostępne jeszcze przed premierą w TV. Oferta to także produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze.

Aplikacja Player jest dostępna dla Klientów Canal+ korzystających z dekodera Canal+ 4K UltraBOX+. Po zakupie, aby skorzystać z aplikacji należy otworzyć ją w menu dekodera i zalogować się swoim kontem Player, co pozwoli m.in. zachować historię oglądania, lub w prosty sposób założyć nowe konto. Benefitem jest możliwość dołączenia opłaty za subskrypcję Playera do swojej umowy abonenckiej, w atrakcyjnej cenie. Korzystając z oferty Player w ramach Canal+, klienci będą mogli również logować się do Playera tym samym kontem na innych urządzeniach i korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu oraz ze wszystkich platform, na których jest dostępny player.pl.

Jesienią 2022 oferta Platformy Canal+ ma zostać powiększona do Viaplay.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Muszą przyznać, że ten pakiet Entry+Superfilm z Canal+ Online, HBO Max, Netflixem + Playerem w cenie 85 zł to ciekawa dla mnie propozycja. Sportu nie oglądam. Brakuje mi do tego TVN24 GO.

Obecnie mam kablówkę, ale zimąkończy się umowa. Coraz mniej oglądam tv na żywo, a coraz więcej korzystam z serwisów VOD. Właśnie tych z tego pakietu. Więc będę musiał się zastanowić, czy nie pożegnać się z kablówką, najwyżej zostawię sobie u nich tylko internet.
 3  
Jak dla mnie petarda oferta, moim zdaniem oglądanie tradycyjnej TV to już przeszłość, ja teraz również tylko odpalam vod lub cofanie programow tak aby obejrzeć co chce. Plus dla nich ze jak biorę tv satelitę to jeszcze w cenie jest Canal+ Onlie.
 4  
Słaba ta promocja jak by dali za 5 i 10 zl to by bylo ok ale fajnie że dadza go na dekoder 4k
 9  
do Canal+I Polsat box przecież masz zniżkę na pakiet bez reklam 5zł no i ten pakiet za 85 zł c+netflix+player+hbo max+entry to jest według mnie tanio.
 2  
Nie jest tanio...to słaba promocja. Osobno kupując playera bez reklam płacąc przy tym jednorazowo 119zł masz taniej niż Canal+
 6  
policzcie sobie hbo max canal+online player i netflix bez tej promocji i wtedy komentujcie czy tanio czy drogo, moim zdaniem tanio
 1  
Drogo. Za netflixa Disneya i HBO ok 32 PLN miesięcznie. Internet 50pln.
 2  
Niech zrobią tak by kanały wykupione w subskrypcji C+ były także na Playerze czy Play Now. I na odwrót HBO przez Play czy Player na Canal+ online. HBO w C+ online jest najtańsze.
 0  
Nie oglądaj tvn24 bo wpadniesz w depresję
 7  
Nie oglądaj tvn24 bo wpadniesz w depresję
Martw się o siebie :)
 5