Łukasz Szewczyk02.08.2022 (11:29)11

Player.pl w ofercie Platformy Canal+. Pakiet kinomaniaka z Canal+, Netflix, HBO i Player

• Player i Canal+ ponownie łączą siły.
• W ramach nowej umowy między partnerami już od sierpnia klienci telewizji satelitarnej Canal+ mogą korzystać z Playera

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

Muszą przyznać, że ten pakiet Entry+Superfilm z Canal+ Online, HBO Max, Netflixem + Playerem w cenie 85 zł to ciekawa dla mnie propozycja. Sportu nie oglądam. Brakuje mi do tego TVN24 GO.

Obecnie mam kablówkę, ale zimąkończy się umowa. Coraz mniej oglądam tv na żywo, a coraz więcej korzystam z serwisów VOD. Właśnie tych z tego pakietu. Więc będę musiał się zastanowić, czy nie pożegnać się z kablówką, najwyżej zostawię sobie u nich tylko internet.
 3  
Jak dla mnie petarda oferta, moim zdaniem oglądanie tradycyjnej TV to już przeszłość, ja teraz również tylko odpalam vod lub cofanie programow tak aby obejrzeć co chce. Plus dla nich ze jak biorę tv satelitę to jeszcze w cenie jest Canal+ Onlie.
 4  
Słaba ta promocja jak by dali za 5 i 10 zl to by bylo ok ale fajnie że dadza go na dekoder 4k
 9  
do Canal+I Polsat box przecież masz zniżkę na pakiet bez reklam 5zł no i ten pakiet za 85 zł c+netflix+player+hbo max+entry to jest według mnie tanio.
 2  
Nie jest tanio...to słaba promocja. Osobno kupując playera bez reklam płacąc przy tym jednorazowo 119zł masz taniej niż Canal+
 6  
policzcie sobie hbo max canal+online player i netflix bez tej promocji i wtedy komentujcie czy tanio czy drogo, moim zdaniem tanio
 1  
Drogo. Za netflixa Disneya i HBO ok 32 PLN miesięcznie. Internet 50pln.
 2  
Niech zrobią tak by kanały wykupione w subskrypcji C+ były także na Playerze czy Play Now. I na odwrót HBO przez Play czy Player na Canal+ online. HBO w C+ online jest najtańsze.
 0  
Nie oglądaj tvn24 bo wpadniesz w depresję
 7  
Nie oglądaj tvn24 bo wpadniesz w depresję
Martw się o siebie :)
 5