Łukasz Szewczyk02.08.2022 (14:29)1 komentarz

Polsat ogłosił wszystkie pary nowej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

• Po roku przerwy na antenę Polsatu powraca taneczne show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"
• Stacja zaprezentowała oficjalny skład nowej edycji
Kryształowa kula "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"
Jacek Jeschke, jeden z najbardziej utytułowanych polskich tancerzy, tym razem zatańczy z ukraińską piosenkarką oraz aktywistką Jamalą, zwyciężczynią 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Podczas swojego udziału w programie Jamala wraz z Fundacją Polsat będzie prowadzić zbiórkę na rzecz pomocy Ukrainie.
Po raz pierwszy w programie zatańczy Roman Osadchiy, tancerz ukraińskiego pochodzenia. Trenuje od 4 roku życia, od lat pokazuje swoje taneczne umiejętności na arenie międzynarodowej, a w Polsce mieszka od ponad roku. Jego partnerką została Maja Włoszczowska, polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska.

Tancerz, który posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, choreograf i model Robert Rowiński po latach wraca na parkiet show. Robert porwie do tańca influencerkę, prezenterkę oraz prowadzącą program "Farma", prawdziwy wulkan energii Ilonę Krawczyńską.

Kolejnym tancerzem, który dołącza do rodziny "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest Dominik Rudnicki - Sipajło. Tancerz może pochwalić się tytułem dwukrotnego Mistrza Polski, Vice-mistrza International Championships czy dojściem do finału w Blackpool Dance Festival. Na parkiecie będzie musiał ujarzmić ognisty i szalony temperament aktorki kabaretowej Agnieszki Litwin.

Rafał Maserak, prawdziwy weteran, biorący udział we wszystkich 26. polskich edycjach "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zatańczy z aktorką kina Bollywood i Hollywood Natalią Janoszek. Natalia jest pierwszą Polką dwukrotnie nagrodzoną indyjską nagrodą filmową JIFFA.

Po raz trzeci w programie zatańczy Michał Bartkiewicz, który z tańcem jest związany od 10 roku życia. Wielokrotny półfinalista i finalista międzynarodowych turniejów m.in. German Open, Dutch Open czy St. Petersburg Open. Jego podopieczną jest polska top modelka i osobowość telewizyjna, która robi karierę w kraju, i zagranicą Karolina Pisarek.

Męskie grono uczestników 13. edycji otwiera Michał Mikołajczyk - aktor telewizyjny i teatralny, znany z roli Piotra w serialu "Pierwsza miłość"! Jego taneczną partnerką w programie została Julia Suryś, która na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zatańczy po raz pierwszy. Ta młoda tancerka już może pochwalić się tytułem drugiej vice mistrzyni Polski.

Po raz kolejny w programie zobaczymy Wiktorię Omyłę, która ma najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S" w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest mistrzynią Polski oraz wicemistrzynią świata. Jej uczniem jest Łukasz Płoszajski, aktor znany z serialu "Pierwsza miłość" oraz najsłynniejszy polski mentalista, czyli Haker Umysłu.

Wiesław Nowobilski, uwielbiana gwiazda programu "Nasz nowy dom" tym razem spróbuje swoich sił na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jego nauczycielką została Janja Lesar, tancerka, która może pochwalić się zwycięstwem w wielu prestiżowych turniejach m.in. British Open w Blackpool czy finale mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich. Jakie triki taneczne zastosuje z kierownikiem budowy Wiesławem by dojść do finału?

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu, najpopularniejszy detektyw w kraju Krzysztof Rutkowski, swoje taneczne szlify będzie zdobywał pod czujnym okiem tancerki Sylwii Madejskiej. Sylwia jest znana widzom Polsatu z programu "Love Island wyspa miłości". W 11. edycji programu była uczestniczką "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wraz z Mikołajem Jędruszczakiem. Nie możemy się doczekać pierwszych występów tej pary!

Pierwszy polski "Prince Charming", model, który ma na swoim koncie udział w wielu pokazach i sesjach zdjęciowych dla prestiżowych marek i czasopism z całego świata Jacek Jelonek tym razem sprawdzi swoje umiejętności na naszym parkiecie! Jego partnerem został Michał Danilczuk zdobywca tytułu mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich, choreograf m.in. w brytyjskiej edycji "Tańca z Gwiazdami" oraz zwycięzca emitowanego na antenie telewizji BBC programu "The Greatest Dancer". Czy tej pierwszej w historii programu męsko-męskiej parze uda się zdobyć Kryształową Kulę?

Taneczne występy oceniać będzie jury w składzie: piosenkarz oraz fan polskiego i brytyjskiego formatu Andrzej Piaseczny; niezastąpiona oraz widzącą każde niedociągnięcia Iwona Pavlović; znany z ciętego języka Michał Malitowski; oraz dobry duch programu, który w każdej parze widzi tylko same plusy - aktor Andrzej Grabowski. Prowadzącymi program pozostają Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. A towarzyszyć im będzie specjalistka od tańców latynoamerykańskich, wedding plannerka, prowadząca program" Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - Izabela Janachowska.

Trzynasta edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w poniedziałki o godz. 20.50 (od 29 sierpnia 2022 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Mam nadzieję, że wygrają Jacek Jelonek i Michał Danilczuk.
 1