Łukasz Szewczyk03.08.2022 (16:20)23

Wszystkie mecze Premier League i topowe mecze Bundesligi dla satelitarnych abonentów Canal+

• Canal+ i Viaplay ogłaszają kolejne etapy współpracy.
• Promocyjny dostęp do pełnej oferty ligi angielskiej i wybranych meczów ligi niemieckiej

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 23)

nie zdziwię się jak za jakiś czas pojawią się canal + viaplay 1i2
 15  
A co to za kanały Event Chanel? będą dostępne drogą satelitarna? A co od października?
 3  
Bardzo jestem ciekaw, ile krzykną za dostęp do Viaplay?
Jeśli cena tego niedługo ma wynosić 55 zł, to myślę, że dobrą ofertą byłoby za 20, choć i tak uważam, że usługa bazująca na może i nie najgorszej ofercie sportowej, ale połączonej ze starszymi filmami i skandynawskimi serialami, to hamująca sprawa - już abstrahując od ich problemów technicznych i jakości poniżej Full HD
 1  
A co to za kanały Event Chanel? będą dostępne drogą satelitarna? A co od października?
Raczej będą online tylko dla tych co mają wykupiony Canal+ na Platformie Canal+. Od wrześnie trzeba będzie wykupić sobie Viaplay w Canal+ :)
 0  
obstawiam, ze jak viaplay wzrosnie do 55 to zrobia tez pakiety sport i film bo przeciez nikt nie wykupi dostepu do sportu za 55 gdzie jest tylko Premier League, bo inne rzeczy malo kogo interesuja. W dodatku to streaming, gdzie na claym swiecie mozna wykupic to co sie chce a u nas calosc jakby to kanał tv był. Tak ze pewnie ze 3 dyszki za sam sport w viaplay wyjdzie za rok.
 2  
Viaplay zmusił C+ do pokazania wszystkich meczy przez lata te łajzy marnowały prawa.
 8  
do lars w dniu meczu będą ponoć na dekoderach tyle mi powiedziano w bok a kanały event chanel to sportowe kanały z canal+online jak leci sport na żywo to są na samym dole pod wszystkimi kanałami, przeważnie korzystają z nich jak kanały sat są zajęte. Ale najlepiej niech się wypowiedzą ci co mają UPC lub Vectrę jak to u nich było.
 10  
a i jeszcze będą tylko dla tych co mają wykupiony c+ i dekoder ultrabox 4k zresztą jak napisane powyżej w tekście.
 6  
Powinni dać za free dostęp do Viaplay. Po to wybierałem c+ bo miał w ofercie to co mnie interesowało. Znając jednak realia będzie to dostęp za 30/40 zł bo przecież ekskluzywny serwis Viaplay podnosi ceny niedługo i tak za to za co płaciłem do tej pory 100 trzeba będzie płacić 200.
 5  
Powinni dać za free dostęp do Viaplay.
Tiaaa. Najlepiej to powinni wszystko oddać "za darmo" xD
Tak swoją drogą Platform Canal+ swój pakiet sprzedaje po 20 zł swoim abonentom, a później dziwota, że nie ma wszystkiego :)
 4  

Polecamy