Łukasz Szewczyk03.08.2022 (16:20)23

Wszystkie mecze Premier League i topowe mecze Bundesligi dla satelitarnych abonentów Canal+

• Canal+ i Viaplay ogłaszają kolejne etapy współpracy.
• Promocyjny dostęp do pełnej oferty ligi angielskiej i wybranych meczów ligi niemieckiej

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 23)

a ja sie pytam kiedy będą mieli oferte telewizyjną po światłowodzie? bo po satelicie to jak burza była, to już sobie nie pooglądałem, a po światłowodzie nie było by takiego problemu
 3  
Oni tak świetnie cykają tymi informacjami. Parę dni temu, że będą 2 mecze Teraz, że tymczasowo wszystkie. Za chwilę z kolei podadzą wreszcie, ile C+ będzie chciał za pakiet Viaplay.
A wszystko to po to, żeby tak co parę dni portale miały co napisać o nich :)
 7  
A te osoby co mają wykupiony tylko sam C+Online też będą mogli te wszystkie mecze oglądać ?
 6  
Nie, o tym wprost gdzieś pisali już.
 2  
Tak zapytam, co abonentami canal+ w kablówkach? Ponad 200 tysięcy abonentów. Jak zwykle olani moczem przez canal+. Róbcie tak dalej!
 1  
Dlatego ja od tego roku jako abonent UPC, zrezygnowałem z wybrakowanego pakietu Canal+ Prestige, Mega Sport / Eleven/ i przeszedłem na dostęp na Canal+ on-line, że mam dostęp do Viaplay za 10 zł miesięcznie, to akurat ta informacja, nie robi na mnie zbyt wielkiego wrażenia.
 6  
Dokładnie,ja już kilka lat temu olałem C+ w UPC i mam C+Online.Ale teraz też powinni tam nam dać te mecze które będą dostępne w ich aplikacji na kanałach dodatkowych Event channel.
 4  
Ta wiadomość też akurat nie robi na mnie wrażenia zbytnio,bo Viaplay mam w ramach abonamentu w UPC.Ale mimo wszystko C+ źle robi że tych meczów wszystkich nie udostępni dla tych którzy mają C+Online.Tylko dla tych którzy mają u nich satelity z dekoderami wykupione
 1  
@pioter37 a nikt nie pomyślał, że taki jest warunek umowy między Canal+ a Viaplay ?
 2  
Zgadzam się z Tobą. Problem mają Ci co odbierają Canal+ tylko na Canal+ online i nie mają dostępu do Viaplay.
 1  

Polecamy