Łukasz Szewczyk03.08.2022 (17:03)6 komentarzy

"Elvis" prosto z kina do Playera

• Zaledwie półtora miesiąca po swojej premierze kinowej, najnowszy film Warner Bros. Discovery "Elvis" trafi do oferty Playera.
• Tytuł będzie można wypożyczyć jako film na życzenie na 48h.
"Elvis" w Playerze
W poniedziałek (8 sierpnia 2022 roku) biblioteka tytułów Playera powiększy się o kolejny gorący hit filmowy prosto z kina. Tego dnia na platformie zadebiutuje nowość Warner Bros. Discovery film biograficzny "Elvis", przedstawiający jeden z okresów z życia i kariery króla Rock'n'Rolla. Tytuł, który już podbił serca kinomanów i krytyków, będzie można wypożyczyć w ofercie "Player na życzenie".
Historia Elvisa (Austin Butler), niezwykle filmowy dramat, jest przedstawiona przez pryzmat jego skomplikowanej relacji z enigmatycznym menedżerem, Pułkownikiem Tomem Parkerem (Tom Hanks). Historia opowiadana w filmie przez Parkera przedstawia złożoną dynamikę pomiędzy mężczyznami obejmującą okres ponad 20 lat, od zdobycia sławy przez Presleya po jego gwiazdorstwo na niespotykaną skalę, na tle zmieniającego się krajobrazu kulturowego i utraty niewinności w Ameryce. Postacią centralną w tej podróży jest jedna ze znaczących i wpływowych osób w życiu Presleya, Priscilla Presley (Olivia DeJonge).

Film został wyreżyserowany przez Baza Luhrmanna na podstawie scenariusza autorstwa Luhrmanna i Sama Bromella oraz Luhrmanna i Craiga Pearce'a oraz Jeremy'ego Donera, na podstawie historii autorstwa Luhrmanna i Craiga Pearce'a oraz Jeremy'ego Donera, wyprodukowany przez Luhrmanna, zdobywców Oscarów Catherine Martin, Gail Berman, Patricka McCormicka oraz Schuylera Weissa. Producentami wykonawczymi są Toby Emmerich, Courtenay Valenti oraz Kevin McCormick.

W obsadzie znaleźli się Austin Butler ("Truposze nie umierają", "Pewnego razu... w Hollywood") oraz zdobywca Oscara Tom Hanks ("Filadelfia", "Forrest Gump"), a także Helen Thomson ("Tajemnice Laketop: China Girl", "Rake"); Richard Roxburgh ("Moulin Rouge!", "Oddech", "Przełęcz ocalonych"); Olivia DeJonge ("The Society", "Wizyta", "Stray Dolls"); piosenkarka/autorka tekstów Yola; model Alton Mason; muzyk Gary Clark Jr.; artystka Shonka Dukureh; Luke Bracey ("Przełęcz ocalonych", "Point Break - na fali"); Natasha Bassett ("Ave, Cezar!"); David Wenham (Trylogia "Władca Pierścieni", "Lion. Droga do domu", "300"); Kelvin Harrison Jr. ("Proces Siódemki z Chicago", "Na topie"); Xavier Samuel ("Idealne matki", "Przyjaźń czy kochanie?", Saga "Zmierzch": Zaćmienie); Kodi Smit-McPhee ("Psie pazury"); Dacre Montgomery ("Stranger Things", "Galeria złamanych serc"); Leon Ford ("Gallipoli", "Pacyfik"); Kate Mulvany ("Wielki Gatsby", "Hunters"); Gareth Davies ("Piotruś Królik", "Hunters"); Charles Grounds ("Bajecznie bogaci Azjaci", "Camp"); Josh McConville ("Wyspa Fantazji"); oraz Adam Dunn ("Zatoka serc").

Komentarze (1 - 6 z 6)

Hmmm... ciekawe.
Filmy Warner Bros po 45 dniach od premiery kinowej miały pojawić się w HBO Max. Coś kombinują ostatnio za bardzo.
 5  
Jak nie będzie po 45 dniach Elvis'a na HBO Max to usuwam subskrypcję i wracam do zatoki piratów. Filmu Inni ludzie tez nie ma na HBO
 2  
Nie wiem mi te połączenie z HBO i Discovery komunikat że HBO nie będzie kręcisz seriali w Polsce to zaświeciło mi się czerwona lampka .A co filmu Elvis to produkcje Warner Bros miały mieć swoje premiery na HBO MAX a tu jak widać wtrąca się Player
 2  
No jest to podejrzane bo nie długo te 45 dni będzie sobie można wsadzić do butów
 0  
Minimum 45 dni. Poza tym 6+31=37+4=41 jeszcze 4 dni. Dwa to ze film będzie w HBO Max nie wyklucza VOD.
 0  
 Art
Jak nie będzie po 45 dniach Elvis'a na HBO Max to usuwam subskrypcję i wracam do zatoki piratów. Filmu Inni ludzie tez nie ma na HBO
Koprodukcja Canal+ i ma w swoich premierach.
 0