Łukasz Szewczyk03.08.2022 (22:07)4 komentarze

25-lecie zespołu Ich Troje i Festiwal Weselnych Przebojów w Polsacie

• Kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów na antenie telewizji Polsat
• Zespół Ich Troje w Mrągowie będzie obchodził swoje 25-lecie.
25-lecie zespołu Ich Troje i Festiwal Weselnych Przebojów w Polsacie
Piątkowy koncert " Festiwal Weselnych Przebojów" (12 sierpnia) utrzymany będzie jak zawsze w konwencji weselnej zabawy. Tym razem widzowie będą gośćmi na ślubie rodowitego górala spod samiuśkich Tatr - Andrzeja Kozłowskiego i konkretnej, lubiącej stawiać na swoim Ślązaczki - Eweliny Wojtak, czyli znanych i lubianych aktorów kabaretowych, którzy od lat rozśmieszają polską publiczność m.in. w ramach Kabaretu Pod Wyrwigroszem oraz Zdolni i Skromni. Gospodarzami imprezy będą Ela Romanowska i Rafał Maserak - festiwalowe małżeństwo z 6-letnim stażem. Świadkowie to Klaudia Halejcio i Łukasz Zaczek.
Usłyszymy największe weselne hity. Sławomir wraz z żoną Kajrą zaśpiewają "Miłość w Zakopanem", "Weselnego pytona" oraz najnowszą piosenkę "Andrzej". Golec uOrkiestra porwie weselnych gości przebojami "Crazy is my life" i "Ściernisko". Urszula zaśpiewa m.in. piosenki "Malinowy król" i "Konik na biegunach", a zespół Boys wykona przebój "Szalona". Na mrągowskiej scenie zobaczymy również zespoły : Classic, Masters, Top Girls, Brathanki, Hamak, a także Staszka Karpiel-Bułeckę, Wojciecha Gąssowskiego, Dona Vasyla, Mariusza Kałagę. Artyści oprócz swoich największych hitów, zaśpiewają również przeboje, których nie może zabraknąć na żadnym polskim weselu: "Zabrałaś serce moje", "Szła dzieweczka do laseczka", "Rudy się żeni", czy "Biały miś".

W sobotę "Jubileusz 25-lecia Ich Troje" (13 sierpnia). Koncerty tego zespołu zawsze były wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników. Tak będzie z pewnością również tym razem. Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedał blisko 12 milionów płyt. Podczas koncertu w Mrągowie usłyszymy zarówno największe hity zespołu, takie jak "Powiedz", "A wszystko to...", "Zawsze z Tobą chciałbym być", jak i piosenki z nowej płyty, w tym "Nie szukaj mnie". Gościnnie na scenie wystąpią m.in. Doda oraz Justyna Majkowska - druga wokalistka zespołu. To nie koniec niespodzianek. Na scenie u boku Michała pojawią się również jego najbliżsi - syn Xavier i córka Etiennette, z którymi stworzy niezwykłe duety.

Transmisja "Festiwalu Weselnych Przebojów" w piątek (12 sierpnia) o godz. 20:00 na antenie Polsatu (od 22:45 na antenach Disco Polo Music i Polo TV). Z kolei "Jubileusz 25-lecia Ich Troje" w sobotę (13 sierpnia) o godz. 20.00 na antenie Polsatu.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Jakie 25 lecie... tego trupa już ze 4 razy balsamem do zwłok nacierali...
 3  
No, i o to chodzi :D :D :D Świetny kontent dla Polsatu. Telewizja wszystkich Polaków, lider oglądalności. Doskonale trafia w masowy gust. Ich Troje to już zespół-legenda, tyle lat, a ciągle żywy i ciągle na topie :D :D :D Na pewno będzie oglądalność! :D :D :D
 1  
20 lat temu caryca Ninoczka lansowała na maksa ten zespół w TVP2, aż do obrzydzenia. Teraz sobie o nim przypomniała znowu i chce lansować na antenie Polsatu? Tyle że dzisiaj Ich Troje to już jest trup i mało kto o tym zespole już pamięta. Muzyki ponadczasowej nie stworzył, a fani tzw. "hiciorów na czasie" słuchają tego, co jest na czasie dziś, a nie co było
 2  
Od 20 lat jadą na kilku piosenkach sprzed 20 lat. nNina odchodzi, więc pewnie i ta kroplówka im sie urwie niedługo.
 2