Łukasz Szewczyk05.08.2022 (14:19)brak komentarzy

Trzynasty sezon "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" jesienią w Czwórce

• Pod koniec sierpnia telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję trzynastej serii "Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego"
13 sezon "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" w TV4
W nowym sezonie serialu o wrocławskich śledczych z wydziału naczelnika Kubisa, w rolę którego wciela się Marek Włodarczyk, jak zwykle nie zabraknie intrygujących kryminalnych zagadek, mocnych wrażeń i zaskakujących zwrotów akcji, a także zawirowań w życiu prywatnym bohaterów. Dojdzie między innymi do zamachu, który pogrąży komendę w żałobie, a w relacjach między dotychczasowymi przyjaciółmi zajdą poważne zmiany.
Emisja premierowych odcinków trzynastej serii "Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego" od poniedziałku do piątku o godz. 20.00 (od 29 sierpnia 2022 roku) na antenie TV4.

Minionej wiosny "Sprawiedliwych - Wydział Kryminalny" oglądało łącznie ponad 5 milionów widzów. Nagrodzona Telekamerą produkcja od kilku lat pozostaje jednym z najpopularniejszych polskich seriali kryminalnych i jednocześnie jedną z najchętniej oglądanych pozycji w konkurencyjnym wieczornym paśmie, w którym jest emitowana. Warto dodać, że hit Czwórki cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony młodszej widowni - w grupie widzów przed trzydziestym rokiem życia jego średnie udziały w rynku wyniosły 8,2% (SHR All 16-29), zapewniając stacji trzecie miejsce w Polsce w paśmie jego emisji.

Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.