Łukasz Szewczyk09.08.2022 (10:54)brak komentarzy

Romantyczne premiery filmowe we wrześniu na antenie Romance TV

• We wrześniu, w trzy wybrane weekendy, stacja Romance TV przygotowała dla swoich widzów popularne romantyczne premiery.
"Zakochana w Vermont"
We wrześniowe weekendy bohaterowie uwielbianych przez widzów romantycznych filmów będą marzyć o miłości, bronić się przed nią lub wręcz postawią wszystko na jedną kartę i zawalczą o szczęście. Wszak nie ma nic ważniejszego niż udane życie sercowe. Przekona się o tym samotnik Florian w filmie "Zakochany w Valerie" (premiera 3 września, o godz. 20.00), który pracuje w wytwornym hotelu jako asystent kierownika. Cierpi na autyzm i ma trudności w wykonywaniu pracy. Jednak gdy poznaje pokojówkę Valerie, szybko się w niej zakochuje. Chce zdobyć jej serce, pomagając jej uzyskać prawa do kontaktu z córką, która mieszka z ojcem.
Z kolei w "Szczenięcej miłości" (10 września, godz. 20.00), przyjaciółka zwierząt, Hailey Goode, urządza imprezy, podczas których szuka właścicieli dla bezdomnych szczeniąt. Na jednej z nich poznaje atrakcyjnego wdowca, Ryana. Choć mają się ku sobie, poróżni ich konflikt interesów, gdyż w miejscu, gdzie planowana jest budowa centrum handlowego, Hailey chciałaby stworzyć park dla psów. Ryan, urbanista, jest zaangażowany w projekt budowy centrum. Czy uda im się pokonać trudności i wygrać miłość?

Natomiast Angela, bohaterka filmu "Zakochana w Vermont" (23września, godz. 20.00), mieszka w urokliwym w miasteczku Vermont. W czasie burzy ma wypadek samochodowy. Kiedy odzyskuje przytomność, nie wie, kim jest. Jeff, miejscowy, atrakcyjny lekarz pomaga jej w odzyskaniu pamięci. Angeli coraz bardziej podoba się jej nowe życie, w którym obecny jest Jeff.