Łukasz Szewczyk10.08.2022 (12:04)3 komentarze

"Tales of the Walking Dead" od września w AMC

• Różne oblicza świata "The Walking Dead" i różne spojrzenia na apokalipsę w antologii z gwiazdorską obsadą.
"Tales of the Walking Dead"
"Tales of the Walking Dead" to serialowa antologia składająca się z sześciu godzinnych odcinków, z których każdy opowiada odrębną historię osadzoną w świecie "The Walking Dead". Serial skupia się zarówno na nowych postaciach (Terry Crews jako "Joe" i Olivia Munn jako "Evie"), jak i tych dobrze znanych fanom postapokaliptycznej sagi ("Alpha" Samanthy Morton).
"Tales of the Walking Dead" przygląda się wyjątkowemu życiu ocalałych miesiące i lata po apokalipsie. Każdy z nich na swój sposób próbuje przetrwać wśród szwendaczy i inaczej radzi sobie z wyzwaniami. Konflikty między bohaterami, gdy ci zostają zmuszeni do współpracy, testują ich umiejętności i podważają ich wolę przetrwania na każdym kroku.

W obsadzie "Tales of the Walking Dead" znalazły się takie gwiazdy, jak: Olivia Munn ("The Newsroom", "X-Men: Apocalypse", "Six"), Samantha Morton ("The Walking Dead", "Rozpustnice"), Terry Crews ("Brooklyn Nine-Nine"), Parker Posey ("Zagubieni w kosmosie"), Anthony Edwards ("Kim jest Anna?", "WeCrashed: upadek start-upu"), Poppy Liu ("Dead Ringers"), Jillian Bell ("Ostra noc"), Loan Chabanol ("Casanova po przejściach"), Embeth Davidtz ("Old", "Ray Donovan"), Jessie T. Usher ("Shaft", "The Boys"), Daniella Pineda ("Cowboy Bebop"), Danny Ramirez ("Top Gun: Maverick").


Polska premiera odbędzie się w poniedziałek 26 września o 22:00 wyłącznie na kanale AMC.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Mozna powiedzieć, że amerykańskie produkcje o zombie są wyjątkowe, tak o ciągnącym się w nieskończoność "The Walking Dead" i " Fear the Walking Dead" już niczego dobrego powiedzieć nie można. Pewnie niwa produkcja będzie tak samo tragiczna i nudna, ale i tak mam pytanie. - Czy w nowym serialu zagra Brooke?
 3  
A co z "Nowy świat"? Żadna stacja, Prime bez lektora.
 1  
wow jeszcze męczą temat walking dead? skończyłem temat przy 8 sezonie, powtarzalność mnie znudziła a Rick stał się taką miękką fają
 2