Łukasz Szewczyk13.08.2022 (12:17)2 komentarze

Jubileuszowy sezon "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler jesienią w TVN

• "Kuchenne rewolucje" wracają do TVN
• Już po raz 25. Magda Gessler jesienią wyruszy na kolejne misje, których celem jest pomoc upadającym lokalom gastronomicznym
• Jakie restauracje tym razem pójdą do poprawki?
"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler
W jubileuszowym sezonie słynna restauratorka odwiedzi między innymi Barlinek, Chorzów i Puławy. Po raz pierwszy w historii programu na kulinarnej mapie rewolucji znajdą się też Kępno, Kamionki i Zakręt, gdzie Magda Gessler zmierzy się z kuchnią gruzińską.
Pierwsza z rewolucji odbędzie się w Czechowicach-Dziedzicach. W tym przemysłowym regionie, o krok od ruchliwej drogi łączącej Tychy z Bielskiem-Białą, swój lokal otworzył Krystian. Postawił na kuchnię włoską, choć z mylącą nazwą... "Irlandia". Lokal świeci pustkami i przynosi same straty. Z tego powodu Krystian nadal prowadzi swój biznes za granicą, by mieć z czego dokładać do restauracji w Polsce. Na co dzień lokalem zarządza jego narzeczona Klaudia i sama przyznaje, że nie najlepiej jej to wychodzi, a młody zespół zupełnie się jej nie słucha. I tak w położonej w Polsce "Irlandii", serwującej włoskie dania, brakuje niemal wszystkiego - logiki, sprawnego zarządzania, rozsądnego planu, a nade wszystko gości.

Emisja premierowych odcinków 25 sezonu programu "Kuchenne rewolucje" w czwartki o godz. 21.35 (od 1 września 2022 roku) na antenie TVN/. Program dostępny będzie

Komentarze (1 - 2 z 2)

To raczej program Kuchenne dramaty, więcej gadaniny o wszystkim innym niż o kuchni i gotowaniu.
 6  
Target TVN najbardziej lubi programy, w których występują celebryci znani z tego, że są znani. Jeszcze target chętnie ogląda paradokumenty przedstawiające "prawdziwe historie, skandale i zdrady" grane przez pseudoaktorów z ulicy.

Krótko mówiąc: widzowie TVN to stan umysłu.
 2