Łukasz Szewczyk16.08.2022 (10:48)5 komentarzy

14 edycja "Mam talent" jesienią w TVN

• "Mam talent" powraca do TVN
• Kto tym razem zdobędzie serca widzów i wygra czek na 300 tysięcy złotych?
Jury programu "Mam talent"
Już po raz 14. program "Mam Talent!" dostarczy widzom niezapomnianych emocji. Zatroszczą się o to nie tylko utalentowani uczestnicy, ale również charyzmatyczni prowadzący, obok których nie da się przejść obojętnie - w tej roli Marcin Prokop oraz Michał Kempa. Za stołem jurorskim zasiądą dobrze znani widzom Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment.
W 14. sezonie "Mam Talent!" emocji nie zabraknie również dzięki platynowemu przyciskowi i dzikiej karcie - te dwie zasady dołączyły do programu w ubiegłej edycji i gwarantują naprawdę niespodziewane zwroty akcji! Platynowy przycisk pozwoli wybranej przez jury osobie przenieść się z półfinałów wprost do wielkiego finału. Dziką kartę otrzyma natomiast jeden z uczestników, którzy w półfinałach zajęli trzecie miejsce - o przyznaniu tej przepustki do finału zadecyduje liczba głosów telewidzów.

Premierowe odcinki 14 edycji programu "Mam talent" w soboty o godz. 20.00 (od 3 września 2022 roku) na antenie TVN/ oraz w serwisie Player.pl.

Komentarze (1 - 5 z 5)

W końcu nie będzie co oglądać!!! Po co to znowu, nowa dyrektor programowa starą się !!
 2  
Ten program skończył się po czterech edycjach
 7  
Mnie się ten program podoba :D :D :D Lubię za to, że w tym programie nie chodzi o celebrytów, zdrady i sex. Możemy natomiast zobaczyć ciekawych, niesztampowych, nietuzinkowych ludzi, którzy coś oryginalnego potrafią, czymś zadziwiają, zaskakują. Ogólnie całkiem przyjemna rozrywka na sobotni wieczór. A że trzyma się na antenie od 14 lat, to chyba dobrze, bo to znaczy, że format jest długogrający, formuła się nie zużywa i nie wypala (tak jak tandetne telewizory OLED od oglądania TVN24). Oglądalność jest i to się liczy :D :D :D Wszystkiego najlepszego dla programu "Mam talent" i długich lat życia na antenie TVN!
 0  
Rzeczywiście super program. Nastawiony na "szoł", a nie talenty. Dla jury lepszy jest koleś co je parówki na czas niż ktoś kto np. fajnie śpiewa.
 8  
Kliment - porażka po całości - on się kompletnie nie nadaje do tego. Jest sztuczny, żarty poniżej poziomu, sztucznych śmiech i ciągle płacz .... porażka ....
 1