Łukasz Szewczyk16.08.2022 (11:02)brak komentarzy

Gale kickboxingu organizacji Glory w Viaplay

• Organizacja kickboxingu Glory oraz serwis streamingowy Viaplay uzgodniły warunki partnerstwa w Polsce.
• Wieloletnia umowa obejmuje transmisje wszystkich walk organizowanych przez Glory
• Już w sobotę (21 sierpnia) gala Glory81, która odbędzie się w Düsseldorfie.
Remko De WaalAFPRitzau
Podczas GLORY 81 odbędzie się osiem walk, a wydarzeniem wieczoru będzie starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Jamalem Ben Saddikiem i Benjaminem Adegbuyi.
- Polska jest dla nas ważnym rynkiem, dlatego bardzo cieszymy się na współpracę z Viaplay, by rozwijać kickboxing w regionie - powiedział Jon Martone, Executive Vice President of Marketing and Digital w GLORY. - Sztuki walki są bardzo ważnym elementem kultury sportu w Polsce i jesteśmy pewni, że partnerstwo z Viaplay wyniesie naszą dyscyplinę na nowe wyżyny - dodaje.

- GLORY kickboxing jest fantastycznym uzupełnieniem praw sportowych Viaplay w Polsce. Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować naszym subskrybentom transmisje tych ekscytujących wydarzeń. GLORY gromadzi wielu zawodników najwyższej klasy, a jakość ich walk pozostaje na światowym poziomie. Nie możemy doczekać się współpracy z GLORY, rozpoczynając od gali GLORY 81, którą widzowie będą mogli obejrzeć na żywo, na platformie Viaplay, już 20 sierpnia- podkreślił Peter Nørrelund, Viaplay Group Chief Sports Officer.