Łukasz Szewczyk26.08.2022 (9:27)brak komentarzy

Przegląd Sportowy Onet gotowy na siatkarskie mistrzostwa świata w Polsce i Słowenii

• Codzienne relacje na żywo, specjalne wydania programu "Misja Sport EXTRA #siatkówka" i wejścia w ramach "Onet Rano", cykle i analizy redakcyjne, a także "Skarb Kibica"
• Tak zapowiada się oferta programowa Przeglądu Sportowego Onet na czas nadchodzących mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn rozgrywanych w Polsce i Słowenii.
Skarb Kibica Mistrzostw Świata Siatkarzy 2022” (wydnie 26.08.2022)
Skarb Kibica Mistrzostw Świata Siatkarzy 2022” (wydnie 26.08.2022)
Mistrzostwa świata w siatkówce rozpoczną się 26 sierpnia. Tego samego dnia obecni mistrzowie świata - Polacy rozegrają swój pierwszy mecz w ramach turnieju. - To dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku, jesteśmy gotowi pokazać turniej kompleksowo, różnorodnie, ciekawie i na różnych platformach - mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.
Podczas turnieju relacje, teksty oraz materiały wideo będzie przygotowywać specjalny 6-osobowy zespół dziennikarzy-wysłanników na tę imprezę: Edyta Kowalczyk, Jakub Radomski, Katarzyna Paw, Tomasz Kalemba, Maciej Trąbski oraz Łukasz Kadziewicz. Materiały z siatkarskich boisk będą się pojawiać się w serwisie Przegladsportowy.onet.pl, w "Przeglądzie Sportowym", na stronie głównej Onetu oraz w sportowych social mediach RASP: na Youtube, Facebooku, Instagramie, TikToku i Twitterze. W najważniejsze dni imprezy, w szczególności w trakcie spotkań reprezentacji Polski, treści sportowe Przeglądu Sportowego Onet będą wyróżnione na stronie głównej Onetu.

Specjalną rolę podczas turnieju będzie pełnił Łukasz Kadziewicz, dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet, prowadzący program Misja Sport i siatkarski reprezentant Polski oraz wicemistrz świata z 2006 roku. Jako korespondent wideo będzie przeprowadzał ekskluzywne wywiady, pokazywał siatkarską imprezę od kulis, a także dzielił się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z widzami i czytelnikami Przeglądu Sportowego Onet.

26 sierpnia z "Przeglądem Sportowym" będzie do kupienia "Skarb Kibica Mistrzostw Świata Siatkarzy 2022", najbardziej szczegółowy przewodnik po turnieju. Znajdą się w nim m.in. terminarz, składy reprezentacji, opisy reprezentacji, analizy i szczegółowe sylwetki polskich zawodników. Redaktorami prowadzącymi siatkarski Skarb Kibica są: Kamil Drąg i Piotr Wesołowski.