Łukasz Szewczyk31.08.2022 (14:34)1 komentarz

Kazimiera Szczuka dołącza do prowadzących "Popołudniową rozmowę RMF FM"

• Od 1 września na antenę RMF FM powracają cztery rozmowy publicystyczne, w tym "Popołudniowa rozmowa".
• Do grona prowadzących tego wywiadu dołącza Kazimiera Szczuka.
Kazimiera Szczuka
- Kazimiera Szczuka w RMF FM to nowe spojrzenie dziennikarki posiadającej wieloletnie doświadczenia pracy w różnego typu mediach i redakcjach, od prasy po telewizję. RMF FM to stacja w której jest miejsce dla dziennikarzy o różnych wrażliwościach i poglądach, tak samo jak zróżnicowane jest nasze społeczeństwo - mówi Marek Balawajder, Dyrektor Informacji RMF FM.
Kazimiera Szczuka jest krytyczką literacką, historyczką literatury i wykładowczynią akademicką. Publikowała w takich tytułach jak "Gazeta Wyborcza", "Res Publica Nowa" czy "Teksty Drugie", w telewizji prowadziła magazyny "Dobre Książki", "Pegaz", "Wydanie II poprawione" oraz teleturniej "Najsłabsze ogniwo".

Jej rozmów można będzie słuchać w każdy poniedziałek o godz. 18:02 na antenie RMF FM. Pierwsza część wywiadu nadawana jest na antenie RMF FM, a kontynuacja emitowana jest w internetowym informacyjno-muzycznym Radiu RMF24 oraz w wersji wideo na portalu RMF24.pl.

"Popołudniową rozmowę w RMF FM" każdego dnia prowadzi inny publicysta, każdy z nich mający różne punkty widzenia na otaczającą nas rzeczywistość, różnie oceniający wydarzenia w kraju i na świecie, co gwarantuje, że słuchacze otrzymują codziennie ciekawą, barwną, autorską rozmowę. W kolejne dni gospodarzami są: reporter RMF FM Paweł Balinowski, publicysta Radia RMF24 Tomasz Terlikowski, dziennikarz sportowy Canal+ i TVN Piotr Salak oraz wicenaczelny "Dziennika Gazety Prawnej" Marek Tejchman.

Od września na antenę powracają także "Poranna rozmowa w RMF FM" Roberta Mazurka (w dni powszednie o 8:02) oraz "Gość Krzysztofa Ziemca" (soboty, 8:31), bez zmian nadawana będzie też "Rozmowa w południe" (dni powszednie, 12:02).

Komentarze (1 - 1 z 1)

To będą bahdzo ciekawe hozmowy.
 4