Łukasz Szewczyk31.08.2022 (14:45)7 komentarzy

Canal+ Online podnosi ceny pakietów z HBO i Netflix. Jak zachować obecną cenę?

• Canal+ Online zapoiada podwyższa cenę pakietów z serwisiami HBO Max oraz Netflix
• Ostatnia szansa na zakup oferty w niższej cenie
Canal+
Cena za pakiet łączony Canal+ Seriale i Filmy z HBO to aktualnie 39 zł miesięcznie, a za pakiet Canal+ Seriale i Filmy z Netflix 49 zł miesięcznie. Użytkownicy mogą wybrać również pakiet łączony Canal+ Seriale i Filmy z HBO i Netflix. Cena za taką paczkę naładowaną serialami i filmami to obecnie 59 zł miesięcznie.
Wspomniane powyżej oferty łączone w dotychczasowych cenach będzie można zamówić wyłącznie do 5 września do końca dnia. Wtedy nastąpi aktualizacja cenników i wszyscy klienci, którzy po tej dacie zdecydują się na skorzystanie z oferty, będą musieli zapłacić więcej.

Wrześniowa aktualizacja cen
Nowa cena za ofertę łączoną pakietu Canal+ Seriale i Filmy z HBO wyniesie 49 zł, Canal+ Seriale i Filmy z Netflix 59 zł, a Canal+ Seriale i Filmy z Netflix i HBO 79 zł. Cena samego pakietu Canal+ seriale i filmy pozostanie bez zmian i wyniesie nadal 29 zł.

Aktualizacja cennika obejmie również oferty łączone z pakietem Canal+. Cena za pakiet Canal+ z HBO wyniesie 69 zł, Canal+ z Netflix 79 zł, a Canal+ z HBO i Netflix 99 zł. Ceny paczek łączonych będą więc wyższe odpowiednio o 10 zł, 10 zł i 20 zł.

Osoby decydujące się wyłącznie na pakiet Canal+ zapłacą po 6 września 49 zł (obecna cena wynosi 45 zł).

Wrześniowa aktualizacja cen nie obejmie dwóch pozostałych paczek - Eleven Sports & Polsat Sport Premium oraz Fun & News.

Jak zachować obecną cenę?
Wszyscy klienci, którzy już teraz korzystają z oferty CANAL+ online lub przed 5 września przed końcem dnia aktywują dowolny pakiet, zachowają obecne ceny w przyszłości. Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Wyłączenie danego pakietu i jego ponowna aktywacja po 5 września będzie skutkowała zakupem w nowej, wyższej cenie.

Komentarze (1 - 7 z 7)

nikt nie lubi podwyżek ale ta do Viaplay to pikuś ,
 7  
Ktoś by powiedział, że przy obecnej ofercie filmowo sportowej Canal+ nie tylko, że nie powinien podnosić opłat, a wręcz należałoby je obniżyć. Niemniej raz, że stosunkowo niewielka ta podwyżka (a nie oszukujmy się, przy obecnej inflacji mało co nie drożeje), a drugie - i według mnie ważniejsze jest to, że jak ktoś już płaci i nie zamierza rezygnować, to zachowa obecną cenę.
Tak więc z mojej strony dla nich dzięki ????
inlove (usunięte konto #39475) 31.08.2022 (15:16:11)
 1  
Ja mam wykupiony pakiet z samymi programami C+Online,zapłacony w promocji na pół roku z góry i mi to wystarcza.A reszta programów w UPC
 0  
Ja mam jeszcze 10 miesięcy c+ online za 20 zł miesięcznie z kodu promocyjnego Orange flex.
 2  
Ja mam wykupiony pakiet z samymi programami C+Online,zapłacony w promocji na pół roku z góry i mi to wystarcza.A reszta programów w UPC
Dokładnie, jak dla mnie pakiet C+ wraz z HBO wystarczy. Co ważne w pakiecie C+ online dostajemy o wiele więcej niż samą ofertę kanałów C+.
 1  
Podwyżki, podwyżki, a oferta coraz uboższa. Kiedyś elita, dziś telewizja 500+.
 3  
Czyżby zabrakło gazu w telewizjach :)
 1  

Polecamy