Łukasz Szewczyk07.09.2022 (23:32)1 komentarz

Canal+ nakręcił trzeci sezon "Kruka". Premiera w tym roku

• Zakończyły się zdjęcia na planie kontynuacji serialu "Kruk", którego dwa pierwsze sezony zachwyciły widzów i krytyków.
• Premiera jeszcze w tym roku
Canal+ nakręcił nowego "Kruka"
Niewielu jest w rodzimym kinie tak niejednoznacznych bohaterów. Adam Kruk to postać targana wewnętrznymi demonami i spleciona ze sprzeczności - z jednej strony to mężczyzna pełen prawa i dobrych intencji, z drugiej - człowiek emanujący bólem, zarówno fizycznym, jak i egzystencjalnym, który popycha go niejednokrotnie do kwestionowalnych moralnie czynów. W nowym sezonie do sumy emocji Kruka dochodzi rozpacz oraz żałoba, trauma po śmierci żony i niepohamowana chęć zemsty.
Aurę mroku i tajemnicy podkreśla wyjątkowy, mistyczny klimat Podlasia. Miejsca, gdzie sacrum dawnych obrzędów i wierzeń miesza się z profanum brutalnego, przestępczego półświatka. Bo i tym razem widzowie serialu powrócą wraz z Krukiem do Białegostoku, gdzie policjant spróbuje dokończyć niezamknięte sprawy. Ponownie obserwować też będą nieustającą walkę dobra ze złem, toczącą się zarówno w tym tradycyjnym życiowym wymiarze, jak i wewnętrznym, która targa życiem wszystkich bohaterów. Nie tylko Kruk stoi na rozstaju wyborów determinujących przyszłość.

W nowym sezonie serialu, poza główną postacią, na ekranie pojawią się ponownie także m.in. Justyna (Magda Koleśnik) czy Rudy (Tomasz Włosok). Podlaska magia wróci natomiast za sprawą szeptuchy (Danuta Kierklo).

Trzecia odsłona "Kruka" jeszcze w tym roku w Canal+ Premium i Canal+ Online

Komentarze (1 - 1 z 1)

No i oczywiście druga część tego serialu z czarnymi pasami na dole i górze ekranu. Pierwsza w formacie 16:9. Kolejne szaleństwo.
Obraz marnej jakości a o dźwięku chyba nie trzeba pisać bo normą jest w polskich filmach-bełgot i seplenienie.
Jeśli chodzi o aplikacje Canal+ to totalna porażka. Najgorsza aplikacja. Niesamowita pikseloza, obraz zamazany, dźwięk - wiadomo, jak wyżej. Nie da się z tego korzystać. Trzeba przeczekać. Może pomyślą i poprawią.
Ja wysiadam. Szkoda pieniędzy.
 1