Łukasz Szewczyk09.09.2022 (13:25)brak komentarzy

Iga Świątek - Ons Jabeur. Wielki finał US Open na żywo w TVN

• W sobotni wieczór Iga Świątek zagra w finale US Open z Ons Jabeur.
• Transmisja będzie dostępna dla wszystkich na antenie TVN
Iga Świątek - Ons Jabeur
- Wielkoszlemowy finał z udziałem Igi Świątek to niesamowite wydarzenie, które powinien móc obejrzeć każdy. Dlatego po raz kolejny - podobnie jak w trakcie Roland-Garros - zdecydowaliśmy o transmisji finału także w TVN oraz bezpłatnie w Playerze. Jestem przekonana, że fani tenisa, ale także osoby, które na co dzień nie śledzą tej dyscypliny, tłumnie zasiądą przed ekranami, aby kibicować Idze - powiedziała Dorota Żurkowska, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN Warner Bros. Discovery.
Mecz Igi Świątek z Ons Jabeur rozegrany zostanie na korcie im. Arthura Ashe'a i rozpocznie się w sobotę o 22:00. W studiu widzowie będą mogli zapoznać się z eksperckimi opiniami i analizami Dawida Celta, Karola Stopy i Piotra Sierzputowskiego. Finał US Open skomentują Lech Sidor i Piotr Sierzputowski. Reporterem na Flushing Meadows będzie dziennikarz Faktów TVN Marcin Wrona.

Transmisja w TVN i bezpłatna relacja w Playerze rozpoczną się o 21:55. Już o 21:30 na studio zaproszą Eurosport 1 oraz - bez reklam - Eurosport Extra w Playerze. W piątek w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra fani tenisa będą mogli obejrzeć półfinały mężczyzn: Karen Chaczanow - Casper Ruud i Carlos Alcaraz - Frances Tiafoe. Finał mężczyzn rozegrany zostanie w niedzielę.

Polecamy