Łukasz Szewczyk09.09.2022 (14:05)brak komentarzy

"Matcha Talks w Onecie". Rusza nowy podcast Julii Izmałkowej

• "Matcha Talks w Onecie" jest podcastem o rodzinie.
• Julia Izmałkowa, badaczka i ekspertka od psychologii kłamstwa, zaprosi do swojego programu osoby z przestrzeni publicznej, które pokazują rodzinę w bardzo szerokim kontekście, prezentując różne postawy i indywidualne, często bardzo osobiste doświadczenia.
Matcha Talks w Onecie
"Matcha Talks w Onecie" to cykl 10 osobistych spotkań. Julia Izmałkowa, popularna instagramerka, badaczka i psycholożka, porozmawia ze znanymi osobami szczerze i bez tabu o rodzinie. Pokaże przy tym, jak różne może być podejście do tego tematu i jak dzisiaj zmienia się definicja rodziny i jej obraz. Goście Julii Izmałkowej w szczerych i intymnych rozmowach przedstawią swoje doświadczenia i historie. Gościem pierwszego odcinka będzie Tomasz Terlikowski ze swoją historią rodziny wielodzietnej. W kolejnych odcinkach posłuchamy m.in. Piotra Jaconia, Hanny Lis czy Joanny Przetakiewicz. 

- Z miłości do prawdy, do krytycznego myślenia i innych perspektyw oraz różnorodności powstał podcast "Matcha Talks w Onecie". Rodzice są często najbardziej ocenianą i krytykowaną grupą społeczną. Wszyscy mają wątpliwości, jak wychować swoje dzieci, ale nie mają takich wątpliwości, jeżeli chodzi o dzieci cudze. Rodzice dosłownie uginają się pod ciężarem oczekiwań, wymagań i fantazji na temat tego, jacy mają być i co mają robić. Stąd pomysł, żeby porozmawiać z niezwykłymi rodzicami oraz NIE-rodzicami na temat różnych aspektów rodzicielstwa. Nie z każdym gościem się zgadzam, nie każdy wybrał taką drogę, jaką ja bym wybrała. Ale każdy ma do przedstawienia inną perspektywę niż powszechna narracja i to jest dla mnie największą wartością - mówi Julia Izmałkowa, autorka podcastu "Matcha Talks w Onecie".
Premiera "Matcha Talks w Onecie" w każdy piątek o godz. 20:00 (od 9 września) w Onecie.

Polecamy