Łukasz Szewczyk20.09.2022 (12:36)3 komentarze

Player zapowiada 10 serialowych premier do końca 2023 roku

• Player ogłosił, że przez najbliższe półtora roku powstanie 10 seriali pod marką Player Original
• Wśród planowanych tytułów znajdą się premiery oraz kontynuacje
Player Orginal
Po pięciu premierach produkcji Player Original od stycznia serwis Player zapowiada kolejne uderzenie. Do końca 2023 r. platforma planuje wyprodukować przynajmniej 10 serialowych premier. Nie zabraknie zupełnie nowych pozycji, jak również kontynuacji tych, które podbiły serca klientów Playera.
Wśród najbliższych, zapowiedzianych już premier znajdują się: "Szadź 3" już w serwisie, "Skazana 2" - premiera 15 listopada oraz nowość "Mój agent" już w grudniu. W kolejce produkcyjnej czekają m.in. serial inspirowany kryminałem Katarzyny Puzyńskiej "Motylek" oraz spin off "Skazanej".

- Player niezmiennie dobrym serialem stoi. Inwestujemy w najlepsze treści. Niezależnie od tego, czy chodzi o adaptacje zagranicznych scenariuszy, ekranizacje książkowych bestsellerów, czy historie oryginalne autorstwa działu fabularnego TVN Warner Bros. Discovery. Seriale pod marką Player Original są wisienką na torcie dla naszych użytkowników, którzy doceniają dobre i jakościowe produkcje. Niezmiernie cieszę się, że w najbliższych miesiącach biblioteka Player Original powiększy się przynajmniej o 10 premier. To dowód na to, że rośniemy i nie ustajemy w wysiłkach, by nasi widzowie nie mogli oderwać oczu od ekranu - mówi Maciej Gozdowski, szef player.pl.

Dziś biblioteka Player Original to m.in.: seria "Chyłka", "Szadź", "Skazana", "Behawiorysta", "Pajęczyna", "Kontrola", "Tajemnica zawodowa", "Żywioły Saszy - Ogień", "Nieobecni", "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", "Mamy to", "Misja". Według badań agencji Kantar Player jest serwisem posiadającym najwięcej i najlepszych polskich seriali.

Komentarze (1 - 3 z 3)

I 70% z nich to grazynowe produkcje rodem TVN dla kur domowych 30-50 z dużych miast
 11  
Gdzie te nowości? Widzę same kontynuacje dotychczasowych seriali. Jedyna nowość to „Motylek”. „Mój agent” jest polskim remakiem francuskiego serialu, a więc nie mamy do czynienia z oryginalnym pomysłem. Player raczej się zwija, bo za chwilę będzie wchłonięty do globalnej platformy HBO Disccovery Warner.
 6  
oglądam teraz Herkulesa i muszę przyznać, ze mnie pozytywnie ten serial zaskoczył, historie są spoko i obsada fajna
 5  

Polecamy