Łukasz Szewczyk21.09.2022 (14:12)4 komentarze

HBO rozpoczyna świętowanie 50-lecia. Urodzinowy spot, specjalne materiały (wideo)

• Tej jesieni, a dokładnie 8 listopada 2022 roku, HBO obchodzi 50-lecie istnienia.
HBO50
Już od 50 lat HBO przekracza granice, rewolucjonizuje i podnosi jakość produkcji telewizyjnych zarówno filmowych, jak i serialowych, fabularnych, dokumentalnych, obyczajowych, komediowych, programów publicystycznych i sportowych. Dzięki wielokrotnie nagradzanym produkcjom opowiadanym przez HBO, widzowie na całym świecie mogą śledzić losy bohaterów oraz wątki, które z jednej strony oddają ducha swoich czasów, ale też nadal pozostają aktualne. Z tej okazji marka rozpoczyna kampanię "Fifty Years of Firsts", w której prezentowany będzie bogaty dorobek HBO - pierwszej telewizji premium, która odegrała istotną rolę w definiowaniu współczesnej kultury masowej i nadal na nią wpływa.
- HBO od lat słynie z opowiadania przełomowych historii. Kampania "Fifty Years of Firsts" jest wyrazem uznania dla ludzi, którzy wyznaczali nowe standardy rozrywki i przedstawia sylwetki osób, które będą tworzyć w przyszłości kolejne wspaniałe produkcje HBO - powiedział Casey Bloys, Chief Content Officer, HBO i HBO Max. - Bardzo cieszymy się, że wspólnie z naszymi fanami możemy jeszcze raz przeżyć te niezapomniane chwile i uhonorować naszych wspaniałych twórców.


Przez 50 dni poprzedzających jubileusz, HBO będzie publikować wyjątkowe materiały - w tym premierowe trailery, zdjęcia dokumentujące kulisy produkcji, nie publikowane nigdy wcześniej materiały filmowe, fragmenty scenariuszy i inne ciekawostki dotyczące nowych produkcji HBO Originals. Kampania rozpoczyna się wraz z opublikowaniem specjalnego wideo z szóstego odcinka serialu Ród smoka zapowiadającego jego premierę w najbliższy poniedziałek w HBO i HBO Max. W ramach kampanii widzowie będą mieli także możliwość zobaczenia m.in. premierowych materiałów z najnowszego serialu HBO "The Last of Us", drugiego sezonu produkcji "Lakers: Dynastia zwycięzców", trzeciego sezonu "We're Here", drugiego sezonu serialu "Biały lotos", trzeciej części "Prawych Gemstonów", czwartego sezonu "Sukcesji" i wielu innych.

Wspólne świętowanie jubileuszu odbywać się będzie na platformie HBO Max oraz na profilach HBO w mediach społecznościowych. Przy użyciu hasztagu #HBO50 wraz z fanami wracać będziemy do najpopularniejszych seriali, najgłośniejszych scen i ulubionych bohaterów.

W ramach sekcji HBO w HBO Max będzie można obejrzeć 50 kultowych seriali HBO, a w listopadzie sekcja ta zmieni nazwę na HBO50. Będzie można w niej znaleźć m.in. wybrane niezapomniane piloty seriali, najzabawniejsze stand-upy, wciągające historie, głośne dokumenty, filmy i mini-seriale. W listopadzie celebrowanie jubileuszu zaplanowane zostało także w kanałach linearnych HBO i będzie mieć swoje odzwierciedlenie w ramówce tych kanałów, także w Polsce. Przypomniane zostaną kultowe seriale HBO, a szczegóły programowe zostaną podane już niedługo.

Komentarze (1 - 4 z 4)

super!
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 21 września 2022 o 15:12:51 przez adam.magnor).
 3  
Przyjdzie zaraz CEO Discovery Zaslav i zlikwiduje tę markę. Ani mi się waż brutusie

To samo czeka Player TVN. Mam nadzieję, że akcjonariusze wykopią go z zarządu
 4  
Teraz to HBO łapie zadyszki a do tego przychodzi facet co jego myślenie stanęło.na telewizji z lat 80 I taki ktoś ma ma kierować HBO Premium.Oby HBO wróciło na swoje tory.
 2  
Teraz to HBO łapie zadyszki a do tego przychodzi facet co jego myślenie stanęło.na telewizji z lat 80 I taki ktoś ma ma kierować HBO Premium.Oby HBO wróciło na swoje tory.
ten facet widzi tylko tabelki w excelu, dla niego musi się zgadzać kasa i nic więcej
 3