Łukasz Szewczyk23.09.2022 (15:14)brak komentarzy

Nowy program "Debata Newsweeka". Prowadzi Tomasz Sekielski

• Rusza "Debata Newsweeka", którą na łamach Onetu oraz na Newsweek.pl poprowadzi Tomasz Sekielski, redaktor naczelny Newsweeka.
• Program będzie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 9:00 na stronie głównej Onet.pl.
Tomasz Sekielski
W "Debacie Newsweeka" Tomasz Sekielski poprowadzi cotygodniowe dyskusje o najistotniejszych wydarzeniach w Polsce i na świecie. W programie będą omawiane fakty, którym nie da się zaprzeczyć, tematy, które budzą kontrowersje, a do studia zostaną zaproszeni goście, których opinie pojawiają się bez cenzury i bez tabu.
- W czasach zaniku prawdziwej debaty publicznej tworzymy przestrzeń, w której będziemy konfrontować opinie i poglądy w sprawach najważniejszych dla naszego kraju. Przedstawimy nawet najbardziej skrajne stanowiska, ale zawsze zderzymy je z faktami. To będzie godzinna, emocjonująca i merytoryczna dyskusja, ale bez politycznej jatki, w której już od dawna siłę argumentów zastąpił argument siły - mówi Tomasz Sekielski, autor "Debaty Newsweeka" oraz redaktor naczelny Newsweeka.

W pierwszym spotkaniu "Debaty Newsweeka" wezmą udział: Łukasz Warzecha, dziennikarz i publicysta; Piotr Niemczyk, ekspert ds. służb specjalnych, były zastępca szefa UOP; Tomasz Awłasewicz, Dziennikarz, ekspert ds. służb specjalnych, popularyzator wiedzy o roli kontrwywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa oraz płk Andrzej Sąsiadek, wieloletni pracownik kontrwywiadu.

Polecamy