Łukasz Szewczyk26.09.2022 (12:58)brak komentarzy

"Nie ma cwaniaka na disco-polaka", "Disco Polo 30 lat później" jesienią w Disco Polo Music

• W październiku rusza jesienna ramówka Disco Polo Music
• Stacja przygotowała dla swoich widzów premierowe odcinki kontynuacji popularnych programów
"Disco Polo 30 lat później"
W jesiennej ofercie druga seria programu "Disco Polo 30 lat później" (niedziela, godz. 10.00, od 2 października). Stacja ponownie zabierze widzów w podróż po trzech dekadach nurtu disco polo. Wspomnienia najważniejszych momentów w branży, oraz informacje, co aktualnie w disco piszczy. Studio odwiedzą gwiazdy z którymi poruszane będą odważne i ciekawe tematy, a kamery stacji pokażą artystów od zupełnie innej strony. Oprócz najnowszych klipów i największych przebojów, w każdym odcinku występ gwiazdy. Tym razem m.in.: Marcin Siegieńczuk z synem Nikodemem, Kamil Kossakowscki z Disco Boys, Long&Junior, Jerzy Ślubowski oraz Leszek Nowakowski z zespołu Fanatic, Jocker, Przemek i Mateusz z zespołu Malibu. Program poprowadzą Kasia Morawska i Marcin Kotyński

W czwartym sezonie "Łączy nas muzyka" (niedziela, godz. 13.00, od 2 października) Kasia Morawska zabiera widzów w podróż na wieś. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć jakie niespodzianki kryją miejsca, często oddalone zaledwie o kilka godzin. Zalipie i kolorowe domy, Kraina Otwartych Okiennic na Podlasiu czy przepiękne sady pełne kwitnących jabłoni na Mazowszu. Program pokazuje także, jak muzyka kształtuje niesamowitą atmosferę i oddają klimat danego regionu. Gośćmi programu w tym sezonie będą m.in.: Iness, Krystian Pudzianowski, młody rolnik- youtuber Krzysztof Gorzelańczyk, pszczelarz z dolnego śląska, hodowca alpak z Zakrzowa czy sadownicy ze Skrzynna.
W programie "Nie ma cwaniaka na disco-polaka" (sobota, godz. 13.00, od 1 października) gwiazdy disco polo stawiają czoła wyzwaniom, jakie przygotował dla nich prowadzący Wojtek Kaczmarczyk. Konkurencje, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć będą czasem zabawne, czasem łatwe, a czasem ekstremalne. Dzień spędzony na wsi, produkcja lizaków, gotowanie z przepisów w obcym języku, malowanie obrazu węglem to tylko niektóre zadania, jakim stawiają czoła bohaterowie programu, którymi w tej serii będą m.in.: Focus, Camasutra, Jorrgus, Bqll, Skaner, Iness, Dejw czy Extazy.


W jesiennej ramówce nie zabraknie także codziennych programów: "Disco Polo Life" (godz. 17.00), "Top 10 lista przebojów" (godz. 18.00), "Disco gramy" (godz. 9.00).