Łukasz Szewczyk26.09.2022 (16:50)1 komentarz

"Gang Zielonej Rękawiczki". Kolejny polski serial Netflixa (wideo)

• Magdalena Kuta, Małgorzata Potocka i Anna Romantowska w głównych rolach najnowszej komedii Netflixa "Gang Zielonej Rękawiczki"
• Opublikowano zwiastun i ujawniono datę premiery
"Gang Zielonej Rękawiczki"
Ośmioodcinkowa komedia kryminalna "Gang Zielonej Rękawiczki" to historia trzech nieuchwytnych, szlachetnych złodziejek: Zuzy, Kingi i Alicji, które po nieudanym napadzie ukrywają się w cichym domu opieki. Podczas gdy policja depcze im po piętach, tajemniczy gang kontynuuje swoje działania dając drugą młodość starszym mieszkańcom ośrodka, którym zarządza przebiegła i bezwzględna Marzena (Beata Bandurska).
Kim jest Gang Zielonej Rękawiczki? Zuza (Magdalena Kuta) to doświadczona pilotka myśliwców. Kobieta doskonale zorganizowana, zimna i zdystansowana, a przy tym piekielnie inteligentna i złośliwa. Kinga (Małgorzata Potocka) jest kustoszką sztuki, która jako rasowa hedonistka żyje pełnią życia. Uwielbia dużo mówić, jest głośna i bardzo energiczna. Alicja (Anna Romantowska) to eteryczna i wrażliwa outsiderka, dla której najważniejsze jest jej życie wewnętrzne oraz duchowy i emocjonalny rozwój. Alicja jest spokojną i delikatną duszą z błyskotliwym poczuciem humoru, która sprawnie żongluje celnymi ripostami.

Utalentowany gang trzech przyjaciółek ściga zgrany duet śledczych - Gujska (Karolina Rzepa) oraz Alfred (Mirosław Zbrojewicz), podczas gdy tajemniczy Igor (Andrzej Grabowski) stąpa im po piętach.

W role mieszkańców Drugiego Domu wcielają się znani i lubiani aktorzy m.in. Tomira Kowalik, Józef Duriasz, Olgierd Łukaszewicz, Anna Korzeniecka, Elżbieta Karkoszka, Mirosława Maludzińska, Elżbieta Gaertner, Wojciech Duryasz oraz Zdzisław Wardejn.Premiera serialu "Gang Zielonej Rękawiczki" 19 października 2022 roku na platformie Netflix.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Kolejny film o wyzwolonych kobietach?
 1