Łukasz Szewczyk29.09.2022 (11:06)brak komentarzy

Vlog z mistrzostw świata w siatkówce kobiet w WP SportoweFakty

• Wirtualna Polska kontynuuje współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej.
• Podczas trwających mistrzostw świata w siatkówce kobiet, WP SportoweFakty na bieżąco przygotowują dla kibiców relacje i najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia.
WP Siatkówka
Vlog Wirtualnej Polski daje kibicom niepowtarzalną szansę zajrzenia za kulisy najważniejszych wydarzeń. Pokazuje sportowców przed meczem, w szatni, ich prywatną stronę, a także emocje -- radość po zwycięstwach i reakcje na porażki. W ramach projektu powstało już 30 odcinków. Można je oglądać na stronie WP SportoweFakty oraz na kanałach YouTube WP SportoweFakty i Polskiej Siatkówki.
Wszystkie odcinki vloga obejrzano już w sumie ponad 15 milionów razy, a średnia odtworzeń jednego odcinka wynosi 536 tysięcy. Tym samym Wirtualna Polska i serwis WP SportoweFakty kontynuują współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. W tym roku WP zapewnia nie tylko wsparcie medialne mistrzostw świata siatkarek, ale także animacje dla kibiców podczas meczów, m.in. fotobudkę i konkursy z nagrodami. Współpraca ta stanowi ważny element sponsoringu sportowego WP.