Łukasz Szewczyk02.10.2022 (21:28)18 komentarzy

TVN świętuje 25 urodziny. Specjalna jubileuszowa ramówka

• W poniedziałek (3 października 2022 roku) TVN obchodzić będzie swoje 25 urodziny.
• Z tej okazji stacja przygotowała specjalne wydania popularnych programów.
25 lat TVN
Od rana w "Dzień Dobry TVN" (od godz. 8.00) prowadzący wezmą udział w teleturnieju z wiedzy o TVN. Następnie Ewa Drzyzga, Olivier Janiak i Monika Olejnik opowiedzą jak zmieniała się praca w stacji, z którą związani są niemal od samego początku jej istnienia.
W "Faktach" 9godz. 19.00) pojawi się tego dnia specjalna urodzinowa oprawa oraz materiały podsumowujące 25 lat istnienia programu. Na koniec dnia urodzinowe wydanie "Milionerów" (godz. 20.55). W urodzinowym odcinku o główną wygraną walczyć będą wyjątkowi goście: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński oraz Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Jak poradzą sobie w fotelach naprzeciwko Huberta Urbańskiego? Wygrana zostanie przekazana Fundacji TVN i wesprze budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

Tej jesieni, w trakcie trwającej kampanii marketingowej, w której udział wzięły największe gwiazdy TVN Warner Bros. Discovery, nadawca zachęca widzów do bycia sobą. Przekaz ten jest najlepiej widoczny w spocie urodzinowym stacji, w którym TVN podzielił się z widzami osobistymi historiami i pasjami znanych gwiazd oraz uczestników programów. Bohaterowie przekonują, że gdy jesteś sobą możesz wszystko. TVN z okazji swoich 25 urodzin celebruje otwartość na ludzi oraz przybliżanie widzom świata, który inspiruje, zaskakuje, edukuje i bawi.

Komentarze (1 - 10 z 18)

TVN nie da się już oglądać dno .
Nic ciekawego nie mają
 1  
Dobrze że TVP ma, lub Polsat :P
 1  
brawo, 100 lat!
 4  
Gratulacje!!!
 2  
Super stacją, fajne seriale o 21.30 i rozrywka. 100lat dla całej stacji.
 0  
do seriali tvn u mnie nie ciagnie czasem ddobry film ktorego sie wczesniej nie widzialo, wiecej serialu polsatu jak ostatnio rysa, slad, 112 na ratunek obecnie reszty niema czadsu zeby kazda pierdole ogladac pulsd lombard od swieta film bo glownie premiery to juz co 5 razy na innym kanale byly tcp to samo seriale cienkie czasem film/
 2  
Na 20lecie były pokazywane oprawy graficzne TVN z ubiegłych lat. Czemu w tym roku z tego zrezygnowano? Czy to jest co dekadę pokazywane? A tak czekałam na dzisiejszy dzień.
 1  
mogliby w końcu odświeżyć logo, dżingle reklamowe, zrezygnować z dopisków HD przy logo swoich kanałów no i zainwestować w studio programów informacyjnych, bo kiepsko w dzisiejszych czasach wygląda w tle ściana led z kawałków podczas gdy wszystkie nowoczesne nie tylko polskie stacje mają gigantyczne ściany ledowe o dużej powierzchni
 1  
widać że klakierzy dają sobie nagrody w swoim gronie .TO kpiny są na Ukrainie toczy się wojna być może u nas może też być .A tu przyzwoitości brak ..
 1  
Biedna ania wendzikowska bardzo jej wspolczuje tego co doswiadczyla w pracy............
 0