Łukasz Szewczyk13.10.2022 (11:11)5 komentarzy

Canal+ Online i Canal+ 4K Ultra HD w ofercie sieci TOYA

• Od piątku (14 października 2022 roku) abonenci sieci TOYA zyskają pełny dostęp do oferty Canal+
• Wśród nowości kanał Canal+ 4K Ultra HD oraz serwis streamingowy Canal+ Online
- Mamy wielką satysfakcję, że zdołaliśmy osiągnąć porozumienie umożliwiające tak istotne wzbogacenie naszej oferty telewizyjnej. To z pewnością ucieszy naszych Abonentów, którzy będą mogli oglądać ulubione programy w formule "gdzie chcesz i kiedy chcesz" zgodnej z rozwijającym się trendem - mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA.
Kanał Canal+ 4K Ultra HD oraz serwis Canal+ Online będą dostępne bez dodatkowych opłat dla wszystkich obecnych i nowych abonentów pakietu Canal+ Prestige w sieci TOYA.

Canal+ 4K Ultra HD to kanał premium, w którym są transmitowane wybrane wydarzenia sportowe, w tym m.in. mecze PKO BP Ekstraklasy, hiszpańskiej LaLiga Santander oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne Canal+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne. Wszystko w najwyższej jakości obrazu 4K Ultra HD. Kanał Canal+ 4K Ultra HD w sieci TOYA jest dostępny w odbiornikach cyfrowych TOYA (pozycja numer 69) oraz na komputerach i w Smart TV za pośrednictwem serwisu streamingowego Canal+ online.

Z kolei Canal+ Online umożliwia oglądanie wszystkich 13 kanałów linearnych z pakietu Prestige, a dodatkowo dostęp do biblioteki VOD Canal+. Zawiera ona seriale, filmy, dokumenty i wiele oryginalnych produkcji własnych Canal+, w tym m.in. "Minuta Ciszy",""The Office PL", "Król", "Belfer", "Kruk", "Klangor" czy "Powrót". Dodatkową atrakcją dla abonentów jest dostęp do następujących kanałów tematycznych grupy Canal+: Ale Kino+, Planete+, Canal+ Kuchnia, Canal+ Domo, Novelas+, MiniMini+, teleTOON+, wraz z możliwością oglądania wybranych programów nawet po kilkunastu godzinach od emisji ( tzw. catch up). Warto zaznaczyć, że wszystkie kanały z pakietu Prestige oraz tematyczne są dostępne poza domem nie tylko w Polsce, ale i całej Unii Europejskiej.

Komentarze (1 - 5 z 5)

No! Wreszcie Canal+ Online dla tych co mają pakiet Canal+ w kablówkach. Ciekawe kiedy kolejni, w tym kiedy UPC się obudzi. Bo u nich pakiet najdroższy, wciąż bez 4K, Canal+ Sport 3 i 4 oraz Online.
 6  
Tylko pozazdrościć abonentom TOYA. My abonenci UPC możemy tylko o takiej ofercie pomarzyć.
 6  
No a UPC znowu śpi jak zwykle
 6  
Teraz to Play i oferta Tv stanęła + 12,5 mln kary z kosmosu.
 3  
Canal+ 4K Ultra HD będzie tylko dostępny w odbiornikach cyfrowych 4K.
Canal+ 4K nie działa z modułem CI+.
Canal+ 4K nie działa w przeglądarkach.
W serwisie CANAL+ online Canal+ 4K Ultra HD jest dostępny jedynie na platformie Smart TV. U mnie nie jest dostępny, a filmów w 4K nie odtwarza w TV z zeszłego roku.
 0