Łukasz Szewczyk04.11.2022 (14:45)4 komentarze

Świąteczne oferty Polsat Box. Telewizja na start 6 miesięcy bez opłat

• W poniedziałek (7 listopada 2022 roku) startują świąteczne promocje Polsat Box p
• Klienci otrzymają na start 6 miesięcy wybranej przez siebie oferty telewizyjnej bez opłat.
Moc świątecznych atrakcji od Polsat Box
Na święta Polsat Box przygotował promocyjne zestawy dla całej rodziny, które poza kilkudzisięcioma popularnymi kanałami o różnorodnej tematyce, zapewniają w zależności od wybranej opcji m.in. dwa kanały Cinemax, propozycje dla dzieci, sportowe stacje premium - Polsat Sport Premium, Eleven Sports i Canal+ Sport 3 i 4, HBO z HBO Max oraz dostęp do Disney+.
Przypomnijmy, że Polsat Box można oglądać m.in.: Ligę Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium; hiszpańską LaLigę Santander z udziałem Roberta Lewandowskiego, włoską Serie A i francuską Ligue 1 Uber Eats na Eleven Sports; Ekstraklasę na Canal+ Sport 3 i 4; produkcje Disney, Pixar, Marvel, Gwiezdne wojny, National Geographic i Star w Disney+; hity filmowe i seriale na kanałach HBO i FilmBox; filmy prosto z kina, kultowe seriale i nagradzane dokumenty w HBO Max

Polecane zestawy w ofercie telewizji satelitarnej/kablowej IPTV:

Świąteczne oferty Polsat Box - telewizja na start 6 miesięcy bez opłat
Świąteczne oferty Polsat Box - telewizja na start 6 miesięcy bez opłat
Elastyczna oferta Polsat Box pozwala tworzyć swoje zestawy, dopasowane do potrzeb konkretnej rodziny, na bazie dowolnego pakietu podstawowego (S, M, L w TV satelitarnej/kablowej IPTV lub Wygodny, Komfortowy, Bogaty w TV internetowej OTT) i dodatkowych pakietów tematycznych, np. Polsat Sport Premium, Eleven Sports czy HBO i HBO Max. Każdą z ofert można wybrać w wariancie z Disney+ i do każdej z nich można dobrać dekoder 4K z opłatą już od 49 zł.

Ze świątecznych promocji można korzystać w technologii satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT z dekoderem, a na start Polsat Box oferuje aż 6 miesięcy telewizji bez opłat (z umową na 24 miesiące).

Komentarze (1 - 4 z 4)

To ja poproszę tylko te 6miesiecy bez oplat
 8  
Fajnie wraca stara oferta 6 mies dawno taka była
 0  
Realne ceny 25% mniejsze. Chociaż lekkie podwyżki były. Tylko czy Polsat Sport Premium za dwa lata będzie miał co pokazywać?
 2  
Podwyzka abo i niby coś gratis żenada na max!
 3