Łukasz Szewczyk07.11.2022 (10:43)1 komentarz

Przedświąteczne premiery w Romance TV

• Ostatnia niedziela listopada w Romance TV upłynie pod znakiem baśni w cyklu "Baśniowy adwent" z filmem "Duch w butelce".
• Z okazji Andrzejek stacja zaprasza na premierę telewizyjną komedii romantycznej "Miłosny galimatias".
"Miłosny galimatias" w Romance TV
Adwent na Romance TV będzie baśniowy. W każdy niedzielny, adwentowy wieczór stacja pokaże wzruszające baśnie, które opowiedzą cudowne historie miłosne. Na początek premiera ekranizacji baśni braci Grimm "Duch w butelce" (27 listopada, godz. 20.00).
Sophia, córka drwala, chciałaby zostać lekarką i praktykuje u doktora Rotha. Doktor wręcza jej kluczyk do szafki z lekarstwami, ale zabrania czegokolwiek dotykać. Sophia zauważa w szafce butelkę z uwięzionym duchem Merkuriuszem. W drzwiach pomieszczenia staje doktor Roth. Informuje dziewczynę, że jej ojciec nie jest już w stanie opłacać jej praktyk. Przerażona Sophia upuszcza butelkę z duchem na podłogę. Próbuje zaradzić nieszczęściu, ale Merkuriusz zdążył już narobić w wiosce wiele szkód...

Telewizyjna premiera z okazji Andrzejek to "Miłosny galimatias" (30 listopada, godz. 20:00). Dzięki przypadkowi mogą spotkać się ludzie, którzy w inny sposób nigdy by się nie spotkali. Po-dobnie jest w telewizyjnej premierze "Miłosny galimatias", w której spotkają się całkiem odmienne światy, a którą Romance TV pokaże z okazji Andrzejek. Ostatni dzień listopada to dzień świętego apostoła Andrzeja. Święty Andrzej jest między innymi patronem zakochanych i instytucji małżeństwa, a andrzejkowa noc była uważana za noc miłosnych przepowiedni.


Andrea, zwariowana projektantka damskiej bielizny, nie chce mieć dzieci. Spotyka jednak Gregora, typowego macho, a niedługo potem Chrisa, wrażliwego adwokata. Z oboma ląduje w łóżku, a na dodatek zachodzi w ciążę. Chaos w czystej postaci... Bo kto jest ojcem?

Komentarze (1 - 1 z 1)

BRAKUJE GO W SIECI EASTANDWEST ... :(
 0