Łukasz Szewczyk08.11.2022 (11:36)2 komentarze

Marcin Meller odchodzi z TVN24. "Nie daję rady, po prostu"

• Marcin Meller kończy współpracę z TVN24
• Na antenie stacji prowadził "Drugie śniadanie mistrzó"
Marcin Meller / Fot. materiały prasowe
Marcin Meller / Fot. materiały prasowe
Marcin Meller w mediach społecznościowych poinformował, że w sobotę 19 listopada 2022 roku po raz ostatni poprowadzi sobotni program TVN24 "Drugie śniadanie mistrzów".
"Po blisko czternastu latach zarwanych weekendów czas powiedzieć stop. Uwielbiam swój program, to były cudowne spotkania, poznałem tłum przeciekawych ludzi, a że jeżdżę bardzo dużo po Polsce, regularnie spotykając się z czytelnikami, wiem, że jak Polska długa i szeroka, wszędzie mieszkają fani "Drugiego Śniadania Mistrzów", dla których sobotnie południa były miły rytuałem jak spotkania z przyjaciółmi" - napisał Meller na facebookowym profilu programu.

Jak tłumaczy: - Łezka kręci się w oku, ale już nie daję rady, po prostu. Czas ucieka, wieczność nie czeka, starczy mówienia, że tatuś w sobotę znowu w pracy. Jednak nie mówię "żegnajcie", a tylko "do widzenia". Zawieszam współpracę z tvn24 w przyjaznej atmosferze, więc kto wie co przyniesie przyszłość

Meller poinformował przy okazji, że rozpoczyna prace nad nową książką. Z kolei w swoich mediach społecznościowych nadal będzie opowiadał o "popkulturalnych zachwytach".

Program "Drugie śniadanie mistrzów" na antenie TVN24 zadebiutował w styczniu 2009 roku. Gośćmi Marcina Mellera w programie były znane i cenione postacie związane ze światem kultury: publicyści, dziennikarze, pisarze, aktorzy, reżyserzy. W programie komentowali aktualne wydarzenia polityczne oraz społeczne. Wcześniej Meller prowadził reality-show "Agent" (2000-2002), teleturniej "Kapitalny pomysł" (2008-2009) oraz był współprowadzącym "Dzień dobry TVN" (2005-2019).

Komentarze (1 - 2 z 2)

Lubiłem oglądać jego audycje w TVN24. Moze stworzy cos podobnego na Youtube?
 1  
no ile można kłamać ???
 1