Łukasz Szewczyk09.11.2022 (14:47)brak komentarzy

Serial "David Beckham: Drużyna w opałach" w Disney+

• Na platformie Disney+ zadebiutował serial oryginalny "David Beckham: Drużyna w opałach".
• Dla fanów piłkarza i sportu z nim związanego udostępnione zostały od razu wszystkie cztery odcinki.
• Czy uda mu się uratować sportową przyszłość drużyny Westward Boys?
"David Beckham: Drużyna w opałach" w Disney+
"David Beckham: Drużyna w opałach" to serial dokumentalny ukazujący, jak legendarny piłkarz postanawia zostać mentorem młodego zespołu trenującego we wschodniej części Londynu - miejscu, gdzie sam rozpoczynał przygodę z piłką. Zmierzy się z trudnymi wyzwaniami i spróbuje odwrócić losy drużyny, która stale zalicza spadki i aktualnie znajduje się na ostatnim miejscu w swojej lidze. Tej samej lidze, w której zaczynał Beckham.
Oprócz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, które Beckham zdobywał w znanych klubach na świecie podczas swojej ponaddwudziestoletniej kariery, będzie miał okazję spędzić trochę czasu z młodymi zawodnikami i ich rodzinami. Dzięki temu jeszcze lepiej pozna ich codziennie życie, nadzieje i obawy. To da mu również okazję do porozmawiania z nimi o znaczeniu współpracy, etyki pracy i społeczności.

Jak David Beckham sprawdził się w nowej, trudnej roli mentora? Czy uda mu się uratować drużynę i wyprowadzić ją na wyższy poziom gry? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w serialu oryginalnym, który jest już dostępny wyłącznie na platformie Disney+.

Serial współprodukowany jest przez firmę Twenty Twenty - zdobywcę nagród BAFTA i RTS, oraz Studio 99 - globalne studio produkcyjne, którego współzałożycielem jest Beckham.