Łukasz Szewczyk15.11.2022 (11:04)4 komentarze

Polsat kęci nowy serial "Rafi"

• Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu Polsatu "Rafi"
• To współczesny komedio-dramat z elementami metafizyki oraz wyrazistymi, niebanalnymi bohaterami w formie 10-odcinkowego serialu.
• W obsadzie między innymi: Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Danuta Stenka, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt, Piotr Głowacki, Paulina Gałązka oraz Anna Cieślak.
Polsat kręci serial "Rafi"
Rafał Nowak, dla przyjaciół Rafi, to klasyczny lekkoduch. Pewnego dnia zostaje potrącony przez samochód i... tu jego historia mogłaby się zakończyć, gdyby nie Krystyna, wysłanniczka Nieba, która przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia.
Czy Rafi ma szansę wypełnić ten metafizyczny kontrakt? Czy będzie w stanie naprawić swoje błędy i jednocześnie zmienić życie innych? Czy poza wypełnianiem poleceń " z góry" znajdzie prawdziwą miłość?

- Cudownie jest patrzeć, jak coś, co powstało w naszych głowach, ożywa na planie. Jesteśmy zachwyceni obsadą. Tylu wspaniałych aktorów zgodziło się zagrać. Zależy nam, by serial dał ludziom dobre emocje i nadzieje na lepsze jutro - mówią Zuza Grabowska i Paweł Domagała.

Polsat kręci serial "Rafi" / Fot. Polsat
Polsat kręci serial "Rafi" / Fot. Polsat
- Cieszę się na współpracę z Pawłem Domagałą i Zuzanną Grabowską, pomysłodawcami serialu i odtwórcami głównych ról. Czekam też na Danutę Stenkę w niecodziennej dla niej roli i dawno niewidzianego u nas Tomasza Schurchardta. Wierzę, że widzowie pokochają lekkoducha Rafiego i będą mu kibicować w jego przemianie. Cieszę się również, że Paweł nagrał motyw przewodni do serialu, piosenkę "Rafi", która ukaże się na jego najnowszej płycie - mówi Dyrektor Programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.

Serial powstaje na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem jest TFP, spółka z Grupy Zygmunta Solorza.

"Rafi" najpierw premierę będzie miał na platformie Polsat Box Go, a następnie na antenie Telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ło matko co to ma być za odpad.
 6  
już myślałem że to będzie serial o karmie dla zwierząt ????
 1  
Para głównych aktorów (Domagała i Grabowska) to przywatnie małżenstwo. Rodzina słowem silna. :)
 5  
Bo gaz benzyna to prawdziwa rodzina.
 4