Łukasz Szewczyk16.11.2022 (12:48)2 komentarze

Serial Disney+ "Andor" z uniwersum Gwiezdnych wojen na kanale FOX

• FOX wyemituje dwa odcinki serialu oryginalnego Disney+ "Andor", produkcji z kultowego świata "Gwiezdnych wojen".
• Jest to najnowsza odsłona uniwersum, do tej pory dostępna wyłącznie dla subskrybentów Disney+. Teraz zobaczyć ją będą mogli również telewidzowie.
"Andor" w Disney+
Akcja serialu "Andor" toczy się w uniwersum Gwiezdnych wojen, pięć lat przed wydarzeniami z
"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Głównym bohaterem jest Cassian Andor (Diego Luna), a fabuła skupia się na rodzącej się rebelii przeciwko Imperium. Serial "Andor", którego odcinki cyklicznie ukazują się na platformie streamingowej Disney+, już wkrótce będzie można obejrzeć na kanale FOX.
Stacja FOX wyemituje pierwsze dwa odcinki serialu wyłącznie 24 listopada 2022 roku od godziny 20:50. Osoby, które zainteresują się losami bohaterów "Andora", będą mogły obejrzeć pozostałe odcinki w Disney+. W ten wyjątkowy listopadowy wieczór na platformie Disneya będą już dostępne wszystkie odcinki serialu. Emisja na kanale FOX zbiega się w czasie z premierą finałowego odcinka w Disney+, która odbędzie się dzień wcześniej na platformie.

Diego Luna powraca jako Cassian Andor, a dołączają do niego członkowie obsady: Genevieve O'Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller, Fiona Shaw, Forest Whitaker i Andy Serkis. Producentami wykonawczymi są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan. Tony Gilroy jest także twórcą i showrunnerem.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Polecam, mnie przypadł do gustu bardzo....
 0  
To mamy rozumieć że w następne czwartki będą następne odcinki czy tylko 24list te dwa?
 0