Łukasz Szewczyk17.11.2022 (13:59)1 komentarz

Koncert na żywo w Disney+. Elton John i goście (wideo)

• Platforma Disney+ przygotowała gratkę dla fanów Elthona Johna
• Widzowie zobaczą "na żywo" koncert realizowany przez producentów docenionych nagrodą Emmy - Fulwell 73 Productions i Rocket Entertainment
• Wystąpią również: Dua Lipa, Kiki Dee i Brandi Carlile
Koncert na żywo w Disney+. Elton John i goście (wideo)
Disney+ po raz kolejny zaskakuje i powiększa swoją ofertę o transmisje muzycznych wydarzeń. Jednym z nich będzie transmisja ostatniego występu Elthona Johna w Ameryce Północnej. W koncercie na Dodger Stadium wystąpią także zaproszeni goście, wśród nich zdobywczynie nagrody Grammy - Dua Lipa, Kiki Dee i Brandi Carlile, które oddadzą hołd muzykowi i jego legendarnej karierze.
Koncert " Elton John: Koncert na żywo z Dodger Stadium" będzie transmitowany na żywo w poniedziałek (21 listopada 2022 roku) o godzinie 4:55 polskiego czasu, wyłącznie w Disney+. Koncert rozpocznie się odliczaniem do wydarzenia, podczas którego zostaną pokazani sławni przyjaciele z całego świata życzący Eltonowi Johnowi powodzenia, wywiady brytyjskiej ikony i Davida Furnisha oraz dodatkowe atrkacje.

"Elton John: Koncert na żywo z Dodger Stadium", realizowany przez Disney Branded Television i wyprodukowany przez Fulwell 73 Productions i Rocket Entertainment, pokaże brytyjskiego piosenkarza takim, jakiego widzowie nigdy wcześniej nie widzieli, oddając jednocześnie cześć ikonie i przełomowemu momentowi z 1975 roku, który ugruntował się jego światowy sukces.


Elton John przez dziesięciolecia współpracował z wieloma artystami zajmującymi czołowe miejsca w muzycznych rankingach. W 2021 roku pojawił się na pierwszych stronach gazet na całym świecie. Wrócił także na listy przebojów, a to za sprawą przeboju "Cold Heart (PNAU REMIX)" nagranego wraz z Duą Lipą. Piosenka zajęła 7. miejsce na liście Billboard's Hot 100, 1. miejsce na liście Hot Dance/Electronic Songs i 1. miejsce na liście w Wielkiej Brytanii wśród wydanych singli. Utwór został odtworzony ponad miliard razy w serwisie Spotify na całym świecie, a ostatnio zdobył nagrodę Top Dance/Electronic Song na Billboard Music Awards 2022. "Cold Heart (PNAU REMIX)" to połączenie najbardziej kultowych utworów Eltona Johna, w tym "Sacrifice" i "Rocket Man".
Kiki Dee i Elton John zrobili furorę prawie 50 lat temu piosenką, będącą w tym czasie numerem jeden - "Don't Go Breaking My Heart". Był to jednocześnie jego trzeci samodzielny singiel po "Lucy In The Sky With Diamonds" i "Philadelphia Freedom".

Brandi Carlile jest fanką Eltona Johna, odkąd skończyła 11 lat. Była również gospodarzem jego 30. corocznego przyjęcia Elton John AIDS Foundation, organizowanego przy okazji rozdania nagród Akademii Filmowej. Oprócz faktu, że są przyjaciółmi, to w 2021 roku wydali także wspólny singiel "Simple Things", który był częścią albumu "The Lockdown Sessions" Eltona Johna.

W ramach trasy Farewell Yellow Brick Road Eltona Johna, dzięki transmisji na żywo z Dodger Stadium, ikona muzyki zostanie pokazana w świetle reflektorów. Towarzyszyć mu będzie ponad 50 tys. fanów na miejscu, ale także niezliczona liczba wielbicieli online na całym świecie. W wydarzeniu wezmą także udział goście specjalni, którzy zaśpiewają światowe hity z przekroju dziesięcioleci. A to wszystko w ramach jednego z największych pożegnań w historii muzyki. Koncert będzie zapowiedzią oryginalnego filmu dokumentalnego Disneya "Goodbye Yellow Brick Road: The Final Elton John Performances" i "The Years that Made His Legend".

Komentarze (1 - 1 z 1)

Trudno nazwać to koncertem skoro nic nie słychać. Dźwięk w straszliwej jakości.
Wstyd.
 0