Łukasz Szewczyk19.11.2022 (9:57)brak komentarzy

Wydania specjalne "Mikrofonu TOK FM" i "Sport.pl Live" na Mundial 2022

• Radio TOK FM i Sport.pl przygotowały kolejne wspólne propozycje dla fanów piłki nożnej z okazji zbliżających się mistrzostw świata.
• Na antenie stacji oraz na stronach serwisu w najbliższych tygodniach pojawią się wydania specjalne programów "Mikrofon TOK FM" oraz "Sport.pl Live"
Mikrofon TOK FM
W 6 wydaniach specjalnych programu "Mikrofon TOK FM" przygotowanych z okazji mundialu w Katarze prowadzący omówią tematy dotyczące piłkarskich rozgrywek, emocji związanych z meczami, a także wrażeń i przemyśleń kibiców. Interaktywną audycję będą współtworzyli słuchacze stacji, pisząc i dzwoniąc do radia - komentarze dziennikarzy i relacje z Kataru będą przeplatały się z dyskusją słuchaczy moderowaną przez prowadzących.
Pierwsza emisja programu odbyła się w środę, 16 listopada. Audycję poprowadzili Michał Janczura z Radia TOK FM oraz Antoni Partum ze Sport.pl. Następne wydania specjalne zostaną wyemitowane w kolejne poniedziałki - od 21 listopada do 19 grudnia br., zawsze po godz. 20:00. Programy będą prowadzone przez Michała Janczurę z TOK FM, a bezpośrednio z Kataru ze studiem będzie łączył się Dominik Wardzichowski, korespondent Sport.pl podczas mistrzostw. Programu będzie można posłuchać w formie audycji na antenie Radia TOK FM i w aplikacji mobilnej TOK FM.

Także flagowy program serwisu Sport.pl - "Sport.pl Live" będzie miał swoje mundialowe wydania specjalne do oglądania i słuchania po meczach z udziałem reprezentacji Polski - 22, 26 i 30 listopada br. Do prowadzących program dziennikarzy Sport.pl Konrada Fersztera i Kacpra Sosnowskiego dołączy Przemysław Pozowski z Radia TOK FM. Część programu będzie interaktywna - widzowie i słuchacze będą mogli dzwonić, aby wziąć czynny udział w dyskusji.

Wydania specjalne "Sport.pl Live" przedstawią kibicom analizy, najważniejsze wnioski i podsumowania po meczach polskiej drużyny. W programie wezmą udział także zaproszeni eksperci piłkarscy, m.in. trenerzy Marcin Broniszewski i Leszek Ojrzyński oraz bramkarz Paweł Kieszek.

Program "Sport.pl Live" w wydaniu specjalnym będzie można oglądać na Sport.pl i tokfm.pl oraz na profilach obu redakcji w mediach społecznościowych, a także posłuchać na antenie Radia TOK FM.