Łukasz Szewczyk20.11.2022 (17:54)1 komentarz

Dominik Dudek wygrał 13 edycję "The Voice of Poland" (wideo)

• Dominik Dudek z drużyny Tomsona i Barona głosami widzów wygrał 13. edycję "The Voice of Poland".
• Finalista programu otrzymał tytuł "Najlepszego Głosu w Polsce", możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz 50 tysięcy złotych.
"Ogromny talent!", "Zajdzie daleko", "Można się zakochać w jego głosie - czysty, delikatny, widać wrażliwą naturę Dominika", "Świetny występ!!! Już mam faworyta 13 edycji", "Wspaniały głos, a wykonanie lepsze niż oryginał" - zachwycali się internauci po występie Dominika Dudka w Przesłuchaniach w Ciemno 13. edycji "The Voice of Poland". Wówczas swoje fotele odwrócili Justyna Steczkowska, Lanberry oraz Tomson i Baron. I to właśnie muzyków z zespołu Afromental Dominik ostatecznie wybrał na swoich trenerów. Każdy kolejny występ Dominika okazywał się muzyczną perełką, którą zachwycali się nie tylko trenerzy, ale również prowadzący i widzowie programu. I to właśnie miłość, jaką zaskarbił sobie wśród widzów, zaprowadziła go na szczyt podczas dzisiejszego finału.

- Bardzo, ale to bardzo cieszę się z wygranej i szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że to właśnie ja odbiorę statuetkę. Tak naprawdę to dopiero początek mojej przygody i nie zamierzam czekać na to co przyniesie czas, tylko od jutra biorę się do ciężkiej pracy i dalszej walki o kolejne marzenia. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali i wspierali mnie przez cały program. Gdyby nie Wasza obecność nie mógłbym wygrać, dziękuje. Moje życie się zmienia i dzieją się rzeczy, do których dążyłem przez wiele lat, a jednocześnie mam zamiar pozostać dalej sobą, czyli Dominikiem, którego poznaliście w programie "The Voice of Poland". Jak się czuję? Na pewno bogatszy o 50 tysięcy złotych... Żartuję, czuję się bogatszy, ale o nowe doświadczenia, nowych przyjaciół i najważniejsze - nabrałem więcej pewności siebie, za co jestem bardzo wdzięczny. Jeszcze raz dziękuję, widzimy się na koncertach i mam nadzieję na listach przebojów - powiedział Dominik Dudek tuż po ogłoszeniu wyników.

Dominik Dudek jest drugą osobą z drużyny Tomsona i Barona, która jest zwycięzcą programu. Po raz pierwszy na sam szczyt panowie doprowadzili Alicję Szemplińską, uczestniczkę 10. edycji "The Voice of Poland".

Komentarze (1 - 1 z 1)

wygrał, bo "ładny"
 0