Łukasz Szewczyk22.11.2022 (17:57)3 komentarze

"Święta z Gesslerami" w TVN

• Setki pomysłów na minutę, dziesiątki metrów światełek i 12 wyszukanych dań
• Telewizja TVN przygotował specjalny program "Święta z Gesslerami"
"Święta z Gesslerami"
Magda Gessler odwiedzi trzy rodziny przygotowujące się do nadchodzącej Wigilii, która z jakiegoś powodu jest dla nich wyjątkowa - każda rodzina to nowy odcinek, inna historia i inne wyzwania. Magda pomoże im odnaleźć się w chaosie przedświątecznej gorączki i zorganizować niezapomnianą uroczystość.
W finałowym odcinku Magda zaprosi rodziny na wyjątkową ucztę świąteczną, na której znajdą się również jej najbliżsi - Lara Gessler, Tadeusz Müller oraz Mirosław Ikonowicz.

Rodziny podzielą się na trzy grupy kierowane przez Magdę, Larę i Tadeusza. Każda drużyna przygotuje trzy dania wigilijne, dzięki czemu każdy z członków rodziny Gesslerów będzie mógł popisać się swoją kulinarną wyobraźnią. Rodziny będą też dopieszczać dekoracje, ozdabiać pierniczki, czy wymieniać się sposobami na świąteczne DIY z resztą Gesslerów.

Premierowa emisja czterech odcinków w świąteczny tydzień - we wtorek (20 grudnia), środę (21 grudnia) oraz w czwartek (22 grudnia) o godz. 21.35. Finałowy odcinek - w wigilijną sobotę (24 grudnia) o godz. 18.00 w TVN

Komentarze (1 - 3 z 3)

O fuuu
 2  
Ten program będzie na żywo czy też z taśmy? Bo jak z taśmy to współczuję rodzinom które będą musiały konsumować w wigilię dania sprzed 2 czy 3 tygodni.
 0  
Ciekawe czy zaprosili starego Gesslera tj. Adama, facet ma ciekawą gadkę i mógłby poopowiadać to i oto.
 2