Łukasz Szewczyk22.11.2022 (18:08)brak komentarzy

Drugi sezon komediowej serii "Gra na Maska" w TVP

• Telewizja Polska rozpoczęła emisję drugiego sezonu komediowej audycji "Gra na Maska"
• Serial emitowany będzie w trakcie trwania Mistrzostw Świata w piłce nożnej w TVP1, TVP2, TVP Rozrywka, TVP Kobieta oraz w TVP VOD.
"Gra na Maksa” w TVP
"Gra na Maksa" to seria komediowych scen z życia trzydziestolatków, Maksa i Ali, których perypetie codziennego życia komentowane są przez dwóch stałych bohaterów - komentatorów piłkarskich Jacka Laskowskiego i Sebastiana Milę. Ich obecność w większości scen stanowi główny element komiczny serialu, jakim są parodie typowych komentatorów ze wszystkimi ich charakterystycznymi cechami: nieskrępowaną energią, swobodą wypowiedzi, umiejętnością szczegółowej analizy prostych zjawisk oraz kwiecistym żargonem, pełnym charakterystycznych idiomów.
Mimo ewidentnego nawiązania do piłki nożnej jest to przede wszystkim historia obyczajowa, nie tylko dla fanów futbolu. Tematy odcinków skupiają się dookoła zagadnień damsko-męskich, a akcja toczy się w trakcie trwania Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Serial nadawany będzie do 18 grudnia 2022 roku, w dniach meczowych, na antenach TVP1, TVP2, TVP Rozrywka oraz TVP Kobieta. W rolę głównych bohaterów wcielili się Karolina Bacia i Marcin Korcz. Niebanalny dowcip i wielowątkowa fabuła to zasługa błyskotliwego scenariusza serialu, którego autorami są Tomasz Perczyński, Mateusz Lewandowski i Bartłomiej Magdziarz. Reżyserię powierzono Janowi Macierewiczowi.

,,Gra na Maksa" to kolejna produkcja TVP w obszarze branded content marketingu. Projekt zrealizowany został we współpracy z partnerami: firmami Orange Polska, Sokołów, Emitel S.A. oraz Totalizator Sportowy.

- Nieustannie pracujemy nad nowymi produktami dla klientów, którzy na dojrzałym rynku TV oczekują coraz bardziej niestandardowych i wyróżniających sposobów na dotarcie do widza. Drugi sezon serialu "Gra na Maksa" to kolejny nasz projekt z obszaru branded content marketingu, który jest swojego rodzaju płaszczyzną do budowania wizerunku marki - wychodzącą poza ramy standardowej reklamy, bazująca na emocjach i zaangażowaniu. Akcja serialu toczy się w trakcie trwania największej imprezy sportowej w tym roku - Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze, co tworzy doskonałe otoczenie dla marek z wiarygodnym i autentycznym przekazem - mówi Ewelina Czuba, Dyrektor Biura Reklamy TVP.