Łukasz Szewczyk22.11.2022 (18:11)3 komentarze

"Kampania bez kitu". Radomir Wit z nowym programem w TVN24

• "Kampania Bez Kitu" to cotygodniowy program na żywo, który podsumuje najważniejsze wydarzenia polityczne i kampanijne w Polsce.
• Gospodarzem programu będzie Radomir Wit.
• Emisja na antenie TVN24 oraz w aplikacji TVN24 GO
Radomir Wit
Liderzy polityczni jeżdżą po kraju, spotykają się z wyborcami i przygotowują do najważniejszego politycznego starcia - walki o głosy i poparcie. - Ostatnia przedwyborcza prosta to dobry moment, żeby sprawdzić, co politycy obiecali i jak się z nich wywiązali. Za chwilę pojawią się nowe zapewnienia - pytanie więc co z tymi, które już złożono - mówi Radomir Wit.
Przy wspólnym stole spotkają się przedstawiciele różnych ugrupowań, instytucji i urzędów. Będą dyskutować o najważniejszych wydarzeniach politycznych, społecznych i gospodarczych. Oprócz rozmów z politykami dziennikarz połączy się z młodymi ludźmi z całej Polski. - Oczywiście będziemy także na bieżąco śledzić i komentować przebieg obecnej kampanii oraz co aktualnie dzieje się w życiu politycznym.- dodaje Wit.

Emisja programu "Kampania bez kitu" w piątki o godz. 20.00 (od 25 listopada 2022 roku) na antenie TVN24 (oraz w aplikacji TVN24 GO).

Komentarze (1 - 3 z 3)

Super. Lubię gościa. Wreszcie młodzi na głównej antenie TVN24. Oby coraz mniej Olejnikowej czy Morozowskiego. Młodzi dziennikarze TVN24 (pan Wit, pani Adamek) są znacznie lepiej przygotowani do rozmów z politykami od swoich starszych kolegów ze stacji...
 1  
kogo to obchodzi Obecnie toczy się WOJNA NA UKRAINIE wywołana przez Rosję giną ludzie . A tu poboczne tematy są jak mantra podstawiane by manipulować nic poza tym .
 2  
PiSowski życiowy nieudacznik?
 3